مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انجمن ساز قدرتمند ip board

انجمن ساز قدرتمند IP.Board
سلام بر همگی؛
تصمیم گرفتم تا به عنوان اولین مطلب این بخش به معرفی انجمن ساز قدرتمند و البته غیر رایگان IP.Board بپردازم،برای همین بخشی از امکاناتی رو که در پشتیبانی فارسی این انجمن ساز درج شده در اختیارتون میذارم:

خصوصیات برجسته انجمن ساز IPB
انجمن ساز IPB بسیار پیشرفته می باشد و همراه خود به طور پیش فرض امکانات بسیار زیادی دارد، به همین دلیل ما قادر به لیست کردن تمامی این امکانات برتر نیستیم. در زیر تنها چندین امکانی را که بسیار مهم و مفید هستند برای شما لیست کرده ایم.
  • نصب تمامی مد های سیستم بدون نیاز به ویرایش هرگونه فایلی تنها با افزودن یک فایل XML - این فایل XML تمامی کار ها را به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد.

• مدیریت و تجربه کاربری لذت بخش با استفاده از Ajax تعبیه شده در سیستم ، مانند ارسال پاسخ سریع، پروفایل کاربری ، مرتب کردن انجمن ها و خیلی مکان های دیگر.

• ورود یکپارچه شده با سایت های اجتماعی و مهم . به طور مثال کاربر با داشتن حساب کاربری در فیس بوک، تویتر ، یاهو می تواند بدون عضویت در سیستم وارد IPB شود.

• هماهنگ شده با وردپرس، نیوک، دیتالایف و جوملا بدین صورت که کاربران نیاز به عضویت دوباره در IPB نخواهند داشت و با همان مشخصات عضو شده می توانند وارد IPB شوند.

• امنیت فوق العاده بالا و دارای بخش مرکزی امنیتی برای چک کردن خطرات موجود و چک کردن فایل برای شل و نکات امنیتی مرتبط با IPB.

• طراحی پوسته بسیار آسان برای سیستم همراه با پوسته ساز تعبیه شده درون سیستم برای کاربرانی که HTML و CSS مسلط نیستند.

• SEO بسیار بالا و توجه به نکات مهم و کلیدی بهینه سازی برای موتور های جستجو در سیستم

• هسته سیستمی بسیار بهینه شده که سیستمی سبک در عین حال پیشرفته را فراهم نموده و اجازه مد نویسی به ساده ترین وجه ممکن را می دهد.
منبع

پاسخ
سلام ١ سوال داشتم به نظرتون کدوم انجمن ساز بهتر هستmy-bb یا IPB ؟ من  نه با هاست کار کردم نه برنامه نویسی بلدم
امکان دارد یکم من در این زمینه راهنمای کنید ?

پاسخ
سلام دوست عزیز،
اول این نکته رو بگم که mybb درست هست نه my-bb
بهتره این دو انجمن ساز رو با هم مقایسه نکنیم چون IP.Board یک انجمن ساز غیر رایگان هست و mybb یک انجمن ساز رایگان.

اما در کل IP.Board جزء بهترین انجمن سازها می باشد. و mybb هم جزء بهترین انجمن ساز های رایگان (تقریبا بهترینشون) هست.
پاسخ
اگر تازه وارد هستید ipb پیشنهاد نمیشه چون پشتیبانی فارسی نسبتا فعالی هم نداره افزونه هاش هم سخت تر گیر میاد.موفق باشید

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
پاسخ
برای شروع mybb چون ساده و راحت هست و همچنین یادگیریش خیلی ساده هست.
ولی ipb خیلی سنگین هست نیاز به هاست وارز داره (چون غیر رایگان هست و نال شده) و همچنین کار کردن باهاش هم سخت تره...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
چه انجمن هایی با IP.Board ساخته شدن؟؟
نمونش چه جوریه؟

پاسخ
من یه نمونه خیلی خوب دارم : forum.arda.ir
انجمن طرفداران ارباب حلقه ها و استاد تالکین.

تصویر: http://up.webruz.ir/images/7qd3tx16iwxhvsidi2l.gif
پاسخ
امکانات این انجمن ساز ipb ظاهرا عالیه اما به قول آقای توفیقی افزونه نداره و در نتیجه برای ساخت یه سایت که معادلشو با مای بی بی میشه با مبلغ جزئی درست کنید تو این انجمن ساز چند میلون خرج داره

پاسخ
شما vBulletian نصب کن ، بهترینه
همه چی داره ، کلی هم پلاگین و پشتیبانی فارسی ... سالاره اونم.
فکر میکنم امکاناتی خیلی خیلی سرتر از IPB باشه . سابقشم بیشتر البته منظورم از امکاناتی پلاگیناشه.
نمیدونم ipb سیستم وبلاگ و البوم و گروه اجتماعتی و و و vb رو داره یا نه.

Huh
پاسخ
کجا وی بی بهترینه؟
شما حالتون خوبه؟
تو انجمن مای بی بی میاین میگین وی بی بهترینه؟
مای بی بی عالیه و بهترینه

پاسخ
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir