مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتقال مطالب و پستهای انجمن به دیگر

[حل‌شده] انتقال مطالب و پستهای انجمن به انجمن دیگر
سلام
دوستان منن میخوام مطالب و کاربران  -پستها موضوعات رو از مای بیبی نسخه 1.16 انتقال بدم به یه انجمن دیگه مای بی بی نسخه 1.8 نمیدونم باید چیکار کنم و کجای دیتا بیسها را تغییر دهم ممنون میشم کمک کنید با تشکر
پاسخ
Tofighi میگه:
سلام!
به my-bb.ir خوش‌آمدید!

شما می‌تونید از سیستم ادغام مای بی‌بی برای اینکار استفاده کنید: http://releases.my-bb.ir/merge/merge_1806.zip

این سیستم می‌تونه یک سیستم دیگه (مای بی‌بی، وی‌بولتین، پی‌اچ‌پی‌بی‌بی و ....) رو با یه انجمن مای بی‌بی ادغام کنه و این کاری هست که شما میخواید انجام بدید.

باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
parsrayaneh میگه:
ممنون  از پاسخگوییتون
به چه صورت باید ازش استفاده کنم
میشه آموزش یا توضیح دهید
ممنون
پاسخ
Tofighi میگه:
آموزش انگلیسی: http://docs.mybb.com/1.8/merge/

درکل به این صورت هست که باید پایگاه داده‌ی دو انجمن روی یه سرور باشند، سپس از هر دو پایگاه داده بک آپ بگیرید، سپس فایل‌هایی سیستم ادغام رو در انجمن مقصد بریزید (یه پوشه به اسم merge بسازید و توی اون بریزید)، همچنین فایل loginconvert.php رو هم توی inc/plugins بریزید. سپس وارد site/merge بشید و ادغام رو انجام بدید. (ادامه راه تقریبا فارسی هست اگه جاییش رو نفهمیدید بگید...)

باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

پاسخ
parsrayaneh میگه:
من انجام دادم
تو قسمت مدیریت ادمین اسم کاربرا اومده
موضوعاتم نوشته
ولی مطالب نیومده
تو سایت فقط دو تا کاربر نوشته ولی مدریت همه
یه پیغام خطا میده تو آخرین آیتم یعنی پیوستهاMyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.SQL Error:1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1Query:SELECT tid FROM mybb_posts WHERE pid=Please contact the MyBB Group for technical support

همه گزینه ها رو تیک سبز زد فقط رو آخری گیر کردم
و اینکه هیچ مطالب و موضوعی تو سایت اضافه نشده
پاسخ
parsrayaneh میگه:
العان بدون اینکه آخری که پیوست هست و بزنم دکمه پاکسازی و زدم
العان همه چی درست شد بجز پیوستها
چجوری پیوستها رو درست کنم
با کپی کردن پوشه میشود ؟
کدام پوشه را انتقال دهم
پاسخ
Tofighi میگه:
(۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۴۱ ب.ظ)parsrayaneh نوشته:  العان بدون اینکه آخری که پیوست هست و بزنم دکمه پاکسازی و زدم
العان همه چی درست شد بجز پیوستها
چجوری پیوستها رو درست کنم
با کپی کردن پوشه میشود ؟
کدام پوشه را انتقال دهم

باید پیوست‌ها رو هم میزدید، دستی نمیشه منتقلش کرد به آسونی! بک‌آپی که گرفتید رو برگردونید و دوباره انجام بدید و پیوست‌ها رو هم ادغام کنید.

پاسخ
parsrayaneh میگه:
هر کار میکنم تو قسمت آواتر و پیوست گیر میکنه
رو آواتر گیر کرد برگشتم دوباره زدم .انقدر نکست زدم که تیک خورد
بار اول تو انجمن آواتر نیومده بود
اینو میشه کاری کرد ولی پیوست ها خیلی مهمه ولی هی پیغام خطا میده
نقل قول:سیستم ادغام مای بی‌بی با مشکلات زیر مواجه شده است:
  • پوشه قابل خواندن نیست. لطفاchmod دسترسی‌ها را برای قابل خواندن کردن این پوشه تغییر دهید و مطمئن شوید که URL صحیح است. اگر شما هنوز مشکلاتی دارید، لطفا از مسیر کامل به جای URL استفاده کنید. (مثلا: /var/www/htdocs/path/to/your/old/forum/uploads/ یا C:/path/to/your/old/forum/upload/). همچنین مطمئن شوید دسترسی توسط یک فایل .htaccess بسته نشده باشد.
پاسخ
parsrayaneh میگه:
پوشه و پیوستها رو انتقال دادم قسمت انجمن اصلی بعد زدم یکم جلو رفت و دیگه ادامه نداد دقیقا همون پیغامی که اول گذاشتن و داد
نقل قول:MyBB SQL ErrorMyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.SQL Error:1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1Query:SELECT tid FROM mybb_posts WHERE pid=Please contact the MyBB Group for technical support
پاسخ
Tofighi میگه:
(۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۲۵ ق.ظ)parsrayaneh نوشته:  پوشه و پیوستها رو انتقال دادم قسمت انجمن اصلی بعد زدم یکم جلو رفت و دیگه ادامه نداد دقیقا همون پیغامی که اول گذاشتن و داد
نقل قول:MyBB SQL ErrorMyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.SQL Error:1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1Query:SELECT tid FROM mybb_posts WHERE pid=Please contact the MyBB Group for technical support
لطفا عکس بدید از خطایی که داده...

پاسخ
صفحه‌ها (2):