مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتقاد از تیم فارسی مای بی

انتقاد از تیم فارسی مای بی بی
سلام خدمت تمام اعضا و اساتید محترم سایت.
همانطور که از اسم تاپیک مشخص هست میخوام انتقاد مهمی بکنم که مدیران و مسئولین سایت میتونند یا بی اعتنا رد شند و یا اینکه تغییر روند در کار ایجاد کنند.

Mybb از نظر من سیستم خوب ، ساده و بی ابهام و کم حجمی نسبت به رقیب اصلی و بزرگ انجمن سازها Vbulltin هست.
به دلیل سادگی و روان تر بودن در مدیریت که مهم ترین مزیتش هست میتونه محبوب تر باشه.
اما کسی که اولین پایگاه پشتیانی و فارسی ساز هست در این نظر کم کاری کرده
سایت های wikivb و vbiran به کمک vbulltin اومدن (در ایران) و دراند خدمات عالیی را ارائه میدهند! پس باید مای بی بی فارسی به خاطر برگه برنده ایی که داره از رقیباش پیشی بگیره. چطوری؟
Idea امروزه اکثر افراد گرافیک سایت براشون مهمه (حتی کاربر های حرفه ایی میدونند که هرچی گرافیک بیشتری داشته باشند کاربر بالا تری دارند)! پس اول از همه بخش قالب های سایت باید مکرر آپدیت شه و یا حتی قالب های vbulltin که توسط سایت های نامبرده قرار داده میشند به mybb تبدیل شوند. (چه اشکالی داره که هر دو سیستم استفاده کنند؟)

پلاگین ها ویبولتین را میسازه اما مای بی بی خودش اکثر پلاگین ها را دارست! پس میتونید پلاگین های دیگه که کاربران نیاز دارند مثل "حالت من" را قرار بدید.

نیازی نیست توضیح بدم چون میدونم شما همگی استاد هایی کار کشته هستید Wink اما خیلی خیلی کند عمل میکنید.
لطفا قالب/پلاگین و آموزش ها را قرار بدید...
ما به mybb نیاز داریم... پیشرفت شما = جذب امثالی مثل من و خیلی های دیگه که نیاز دارند انجمنی ساده و در عین حال قدرتمند داشته باشند
Amir-Me میگه:
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۸ ق.ظ)pamjadz نوشته:  سلام خدمت تمام اعضا و اساتید محترم سایت.من هم به شما سلام عرض میکنم
همانطور که از اسم تاپیک مشخص هست میخوام انتقاد مهمی بکنم که مدیران و مسئولین سایت میتونند یا بی اعتنا رد شند و یا اینکه تغییر روند در کار ایجاد کنند.
Mybb از نظر من سیستم خوب ، ساده و بی ابهام و کم حجمی نسبت به رقیب اصلی و بزرگ انجمن سازها Vbulltin هست.
به دلیل سادگی و روان تر بودن در مدیریت که مهم ترین مزیتش هست میتونه محبوب تر باشه.
اما کسی که اولین پایگاه پشتیانی و فارسی ساز هست در این نظر کم کاری کرده.ما اولین نیستیم ولی پشتیبانی رسمی هستیم
سایت های wikivb و vbiran به کمک vbulltin اومدن (در ایران) و دارند خدمات عالیی را ارائه میدهند! پس باید مای بی بی فارسی به خاطر برگه برنده ایی که داره از رقیباش پیشی بگیره. چطوری؟
Idea امروزه اکثر افراد گرافیک سایت براشون مهمه (حتی کاربر های حرفه ایی میدونند که هرچی گرافیک بیشتری داشته باشند کاربر بالا تری دارند)! پس اول از همه بخش قالب های سایت باید مکرر آپدیت شه و یا حتی قالب های vbulltin که توسط سایت های نامبرده قرار داده میشند به mybb تبدیل شوند. (چه اشکالی داره که هر دو سیستم استفاده کنند؟)بخش قالب قالب های خوبی داره . آپدیت هم میشوند !
پلاگین ها ویبولتین را میسازه اما مای بی بی خودش اکثر پلاگین ها را دارست! پس میتونید پلاگین های دیگه که کاربران نیاز دارند مثل "حالت من" را قرار بدید.دوست عزیز . 1.8 تازه منتظر شده و ما هم 2 تا از پلاگین هاشو قرار دادیم . ... افزونه نام برده در نسخه 1.6 و 1.4 موجود بوده و فک کنم روی 1.8 هم کار کنه . شما اول باید زحمت جست و جو را به خود میدادید بعد انتقاد میکردید
نیازی نیست توضیح بدم چون میدونم شما همگی استاد هایی کار کشته هستید Wink اما خیلی خیلی کند عمل میکنید.این حرفتون رو قبول ندارم .ما کجا کند عمل کردیم ؟
لطفا قالب/پلاگین و آموزش ها را قرار بدید...
ما به mybb نیاز داریم... پیشرفت شما = جذب امثالی مثل من و خیلی های دیگه که نیاز دارند انجمنی ساده و در عین حال قدرتمند داشته باشند
پاسخ ها با رنگ قرمز و به صورت پر رنگ قرار داده شد !

یه مدت نمیتونم فعالیتی داشته باشم ! Sad
وقتی برگردم .... Idea
Dariush میگه:
اول اینکه حرف ویبولتین رو نزنین تا چند سال آینده همه از این سیستم فرار میرن چرا؟چونکه دیگه آپدیتی براش نمیاد و نمیشه که تا ابد همه رو نسخه 4.2 بمونن 
خدمات عالی سایت هایی که گفتید چیه؟اینه که بخش ویژه دارن؟اونا که خودشون کپی رایت رو رعایت نمیکنند!
در ضمن اینجا هنوز دو سال نیست ساخته شده و از طرفی بهترین خدمات رو ارائه میده همش که ساخت قالب نیست قالب های خوبی اینجا ساخته شده و در اختیار کاربران قرار گرفته
پیشرفت و دلیل زیاد کاربران سایتهای پشتیبانی ویبی نشانه ضعف سیستم هست نه نشانه قوت چون کاربر همیشه باید برای مشکلاتش بیاد سوال بپرسه خودش نمیتونه مشکلات رو برطرف کنه

فعلا انجمن ندارم در حال کسب تجربه هستم
pamjadz میگه:
دوستان جواب ها را با نقل قول نگفتم چون طولانی میشد.

اول از هرچیز تا یادم نرفته بگم جناب داریوش جان سایت رسمی ویبولتین منتقل شده و به تازگی ورژن 5 هم انتشار یافته (نسخه رسمی) Wink 

اما خب بریم سراغ بخش ها...
پلاگین ها رو که گفتید بله پلاگین دارید نه اینکه نداشته باشید اما نسبت به سایت هایی که گفتم به نظرتون کدوم بیشتره؟

قالب هم دارید بله کی گفته ندارید اما گرافیک قالب ها را مقایسه کنید Smile 
من به اینکه کاربرم چی به پسنده توجه زیادی میکنم پس من به شخصه با گرافیک های این قالب ها مشکل دارم.
بعد شما ببینید کلا 3 صفحه قالب در انجمن دارید درسته؟
اما سایت های نامبرده چی؟ پس 100% تنوع بیشتری هست و کاربران با سلیقه های مختلف هم بیشتر جذب میشند.

من مسلط به CSS و HTML هستم.
اگه به من بگید که چطوری باید قالب ها را برگردونم من میتونم تو بخش قالب به شما کمک کنم. Smile 
چون به شخصه من mybb رو بشتر دوست دارم (به دلیل روان بودن و سبک بودنش)

موفق باشید Heart
Tofighi میگه:
در کل نسخه‌ی ۱.۸.۰ مای بی‌بی دیروز منتشر شده و من و همه دوستان در حال تلاشیم که امکانات بسیار عالی رو برای این نسخه فراهم سازیم.

این نسخه به دلیل ویژگی‌های جدیدش از جمله قابلیت استفاده راحت تر از jQuery، امکان تغییر همه‌ی بخش‌ها و ... قالب‌های بهتری براش طراحی خواهد شد.

لطفا بخش‌های 
http://my-bb.ir/Forum-پوستهها-و-قالبها
و
http://community.mybb.com/mods.php رو مشاهده نمائید... .

در مورد انتقال در کل خیلی از مواقع طراحان اون قالب اجازه تبدیل رو نمی‌دهند و چون تمامی چیزهایی که در این وب‌سایت قرار میگیره دارای لایسنس هستند و اجازه انتشارش از طرف نویسنده‌اش داده شده، اجازه قرار دادن اون رو نداریم.

برای ساخت پوسته آموزش نسبتا خوبی توسط KoG قرار داده شده بود که با استفاده از اون می‌تونید پوسته طراحی کنید.

باسپاس.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
farsi200 میگه:
سلام
بهتره وی بی  رو با مای بی بی مقایسه نکنید.
وی بی  چون رایگان نیست طبیعی هست که امکانات بهتری براش نوشته بشه ولی این باعث نمیشه که مای بی بی اون امکانات رو نداشته باشه
چون به علت اپن سورس بوردن قابلیت نوشتن پلاگین هست که اون کمبود ها رو تقریبا جبران میکنه.
مدیران این انجمن تلاش های بسیاری کردند و افزونه ها و قالب های متنوعی ترجمه کردن که جای تقدیر داره. Heart
وی بی هم الان چند تا اماتور موندن دارن اسکریپشون رو بالا نگه میدارن چون اگه در جریان باشید مدیران اصلیشون ازشون جدا شدن و زنفرو رو ایجا کردن و به نظر من امکاناتی که زنفرو داره وی بی نداره.
موفق باشید
Dariush میگه:
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۵ ب.ظ)pamjadz نوشته:  اول از هرچیز تا یادم نرفته بگم جناب داریوش جان سایت رسمی ویبولتین منتقل شده و به تازگی ورژن 5 هم انتشار یافته (نسخه رسمی) Wink 
نسخه 5 مدتهاست منتشر شده ولی کسی استفاده نمیکنه همه از نسخه 4.2 یا 3.8 استفاده میکنن
درکل مقایسه ویبی با مای بی بی اشتباه محضه چونکه مای بی بی رایگانه

فعلا انجمن ندارم در حال کسب تجربه هستم
king92 میگه:
من مای بی بی رو میپسندم به دلیل
1- رایگان بودن که آدم خیالش راحته صاحب اسکریپت رضایت داره که ما از اسکریپتش استفاده میکنیم
2- اپن سورس بودن که باعث میشه انعطاف پذیر تر باشه
3- روان بون و سبک بودن سایت نسبت به دیگر انجمن ساز ها
4- راحت بودن کار با اسکریپت
5- از همه مهمتر اینه که پیلاگین عالی ای به نام بانکــــ داره
6- ......

آدرس سایت : درحال ساخت ...
pamjadz میگه:
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۳۵ ب.ظ)Dariush نوشته:  
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۵ ب.ظ)pamjadz نوشته:  اول از هرچیز تا یادم نرفته بگم جناب داریوش جان سایت رسمی ویبولتین منتقل شده و به تازگی ورژن 5 هم انتشار یافته (نسخه رسمی) Wink 
نسخه 5 مدتهاست منتشر شده ولی کسی استفاده نمیکنه همه از نسخه 4.2 یا 3.8 استفاده میکنن
درکل مقایسه ویبی با مای بی بی اشتباه محضه چونکه مای بی بی رایگانه

و برای همین هم هست که میگم باید مای بی بی بیشتر پیشرفت کنه
چون ما مردمی هستیم که حاظر نیستیم برای هرچیزی پول بدیم (برای همین هم میکروسافت ما رو منع کرده) البته به زودی قراره ایران بره جز تجارت جهانی و ورق به کل بر میگرده.
Root. میگه:
اینجا بر ضد ویبولتین ، آنجا بر ضد مای بی بی!

بهتر نیست این دو سیستم رقیب مفید باشند تا رقیب تخریب گر؟ Exclamation

این دو سیستم همیشه حاشیه داشتند ، دارند و خواهند داشت!

تا وقتی که ایرانی ها یاد بگیرند!
کپی رایت چیست!

برداشتن کپی رایت 100% مانند دزدی است! (نظرات مراجع تقلید موجود هست نیازمندید ارائه کنم!)

Heart در طراحی حرف اول است!

طراحی با Heart یادتان نرود!
صفحه‌ها (2):