مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
افزونه ارسال اتوماتیک موضوعات به شبکه های اجتماعی

افزونه ارسال اتوماتیک موضوعات به شبکه های اجتماعی
با سلام ، خدمت دوستان بنده چند وقت پیش افزونه ارسال اتوماتیک موضوعات به شبکه های اجتماعی برای وردپرس نوشتم که در اینجا می توانید مشاهده نمایید.
حالا قصد دارم این افزونه را برای مای بی بی بنویسم که میشه گفت 30 درصد کار انجام شده ولی در حین نوشتن یه این فکر افتادم از آنجا که در انجمن همه نوع ارسال داریم ،پس باید محدودیت ارسال وجود دارد چیزی که به ذهن خودم رسید اینکه مدیریت بتواند تعیین کند موضوعات کدام گروه های کاربری ارسال شود و در هنگام ایجاد موضوع آن گروه کاربری بتواند تعیین کند که این موضوع ارسال شود یا خیر.

حال از شما دوستان عزیز می خواهم در ایجاد این تنظیمات کمک کنید که افزونه چه محدودیت هایی داشته باشد بهتر است.

ممنون
پاسخ
مثلا میشه برای انجمن‌ها هم محدودیت گذاشت، که ارسالهای چه انجمن‌هایی ارسال بشن.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir