مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
افتتاح وبلاگ پشتیبانی

افتتاح وبلاگ پشتیبانی
با سلام.

وبلاگ پشتیبانی رسمی مای بی بی در ایران برای آگاهی کاربران از جدید ترین اخبار وبسایت و همچنین آخرین نسخه فارسی مای بی بی افتتاح شد.
Http://Blog.My-BB.Ir

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
بسیار خوب و قشنگه ایا قالب این وبلاگ هم موجود هست تا برای انجمن های دیگر استفاده شود یا اینکه هزینه در بر دارد

قالب وردپرسیش خیلی جالب و قشنگه

انجمن ویژه Pix Buzz

طراحی پوسته وردپرس هم انجام میدهم

(۱۷ اسفند ۱۳۹۱، ۰۷:۵۰ ب.ظ)saeed7 نوشته:  بسیار خوب و قشنگه ایا قالب این وبلاگ هم موجود هست تا برای انجمن های دیگر استفاده شود یا اینکه هزینه در بر دارد

دوست عزیز هم قالب این وبسایت هم قالب وبلاگ اختصاصی توسط این تیم طراحی شده و هر گونه کپی برداری از قالب مجاز نمی باشد.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
من نه بلدم کپی برداری کنم و نه قصد ان را داشتم که این کار را انجام دهم..من معمولا قالبهایی که خودم درست میکنم را برای وبلاگم میگذارمتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/smile.gif

انجمن ویژه Pix Buzz

بسیار زیبا میباشد راستی یه غلط املایی ریز در عنوان وجود داره بهتر برطرف کنید.
موفق باشید.

(۱۷ اسفند ۱۳۹۱، ۰۷:۵۰ ب.ظ)saeed7 نوشته:  بسیار خوب و قشنگه ایا قالب این وبلاگ هم موجود هست تا برای انجمن های دیگر استفاده شود یا اینکه هزینه در بر دارد

دوست عزیز سلام
سیستم اختصاصی نیست که پولی باشه.
وردپرس + یک قالب است . + چای شیرین تصویر: images/smilies/heart.gif

همین شما هم با ایجاد یک ساب دامین می توانید چنین کاری انجام دهید
تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifمن سیب شیرین و بجای چایی دوست دارم و + خودم بیشتر وردپرس کار میکنم

انجمن ویژه Pix Buzz