مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اعلام آدرس جدید به گوگل

[پاسخ داده‌شده] اعلام آدرس جدید به گوگل
سلام
اگر یه سایت فیل شده باشه مثلا آدرس قبلی ttt.com  بعد آدرس جدید ttt.in باشه
آدرس قبلی از اول توی وبمستر بوده حالا چطور باید ادرس جدید به وبمستر اضافه کنم طوری که ایندکس های آدرس قبلی به جدید منتقل بشن
آیا استفاده از ابزار change of address کار درستیه ؟
میشه به طور کامل توضیح بدین چیکار باید بکنم
پاسخ
sohrab_mj میگه:
سه روز آدرس جدید زدیم ریدایرکت کردیم  ولی تو صفحات گوگل نیست
پاسخ
Tofighi میگه:
فک کنم این به دردتون بخوره:  https://support.google.com/webmasters/answer/83106

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل‌شده چطور ایمیل اطلاع ثبت نام کاربر جدید رو غیر فعال کنم؟ Mahachita 6 229 ۰۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahachita
  در انتظار پاسخ مشاهده نسخه قابل چاپ در گوگل yanni1364 1 92 ۲۹ تير ۱۳۹۵، ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  پاسخ داده شده اصلاح اطلاعات نمایش داده شده در جستجوی گوگل mrtz2020 3 150 ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده نمایش در نتایج گوگل بصورت گسترده mrtz2020 1 123 ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mellat
  پاسخ داده شده کد گوگل آنالیز رو کجا بزارم mrtz2020 1 104 ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  در انتظار پاسخ مشکل نمایش ندادن آواتار جدید yasinbahremola 10 264 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: yasinbahremola
  در انتظار پاسخ مشکل در نصب کلیجا و مشکل پلاگین تشکر و افزودن دکمه‌ی موضوع جدید sarmadi 7 233 ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  حل‌شده اعلام ترجمه‌نشده‌ی رسیدن پیام خصوصی sco1385 1 95 ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sco1385
  پاسخ داده شده مشکل با گوگل bivafadl 18 524 ۰۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  حل‌شده بهم ریختن آدرس های html انجمن mp100 4 400 ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mp100

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir