مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اضافه کردن مای کد اپارات

[در انتظار پاسخ] اضافه کردن مای کد اپارات
با سلام و وقت بخیر 

من طبق اموزشتون در اینجا :

http://my-bb.ir/Thread-%D9%85%D8%A7%DB%8...DB%8C-Mybb

مای کد اپارات رو اضافه کردم ولی فکر کنم مای کدش قدیمیه و کار نمیکنه به جای ویدیو کل صفحه اپارات رو نشون میده 

کسی مای کد نسخه جدید اپارات رو داره بزاره؟ ممنون Heart
پاسخ
hamidkag میگه:
متاسفانه قابلیت ویرایش پست های خودم را ندارم
به همین دلیل اصلاحیه اش رو اینجا میذارم
بجای اون کد بزرگه این کد رو قرار بدید:
کد:
<style>.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:$2;height:$1;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:$2; height:$1;}</style><div class="h_iframe-aparat_embed_frame"> <span style="display: block;padding-top: 57%"></span><iframe src="https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/$3/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe></div>
موفق و پیروز باشید Heart

پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در انتظار پاسخ نوفالو کردن لینک های خروجی Ehssan_it 1 51 ۱۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hamidkag
  پاسخ داده شده لطفا بگید چطور مدیر اضافه کنم aidinnn20 4 249 ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
Heart در انتظار پاسخ ست کردن مای بی بی با دیتا لایف badland 1 206 ۱۹ آبان ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد محمدی22
  حل‌شده غیرفعال کردن دسترسی ادمین mohammad71 2 310 ۰۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammad71
  حل‌شده مشکل پیام خصوصی در اضافه کردن دوست sarmadi 1 270 ۰۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده غیرفعال کردن تغییر رنگ در پوسته nesil sco1385 5 424 ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  حل‌شده مشکل بعد از غیر فعال کردن همه پلاگین ها آشپزخانم 3 369 ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  پاسخ داده شده خطا در ارسال کردن AzNet 2 365 ۲۱ دى ۱۳۹۴، ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: AzNet
  حل‌شده اضافه کردن خاصیت alt به تصاویر داخل پست ها امیر خان 6 731 ۱۸ دى ۱۳۹۴، ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: امیر خان
  پاسخ داده شده چجوری اخرین ارسالات به انجمن مای بی بی اضافه کنم ؟ mr.babak 1 534 ۲۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۸:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mp100

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir