مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اضافه کردن مای کد اپارات

[در انتظار پاسخ] اضافه کردن مای کد اپارات
با سلام و وقت بخیر 

من طبق اموزشتون در اینجا :

http://my-bb.ir/Thread-%D9%85%D8%A7%DB%8...DB%8C-Mybb

مای کد اپارات رو اضافه کردم ولی فکر کنم مای کدش قدیمیه و کار نمیکنه به جای ویدیو کل صفحه اپارات رو نشون میده 

کسی مای کد نسخه جدید اپارات رو داره بزاره؟ ممنون Heart
پاسخ
hamidkag میگه:
متاسفانه قابلیت ویرایش پست های خودم را ندارم
به همین دلیل اصلاحیه اش رو اینجا میذارم
بجای اون کد بزرگه این کد رو قرار بدید:
کد:
<style>.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:$2;height:$1;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:$2; height:$1;}</style><div class="h_iframe-aparat_embed_frame"> <span style="display: block;padding-top: 57%"></span><iframe src="https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/$3/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe></div>
موفق و پیروز باشید Heart

پاسخ
Ehssan_it میگه:
کدی برای اپارات بود که ادرس صفحه رو میزاشتی و ویدیو رو نشون میداد
اگر کدش رو دارید لطفا بزارید

www.ATAMALEK.ir

پاسخ
badland میگه:
(۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۵۲ ق.ظ)Ehssan_it نوشته:  کدی برای اپارات بود که ادرس صفحه رو میزاشتی و ویدیو رو نشون میداد
اگر کدش رو دارید لطفا بزارید
سلام طبق این اموزش  انجام بدید ولی به جای کد بزرگه همین کدی که توی این موضوع هست رو قرار بدید  Heart
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پاسخ داده شده استاتیک کردن نشانی (لینک) مطالب در MyBB Mahshid 1 90 ۱۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
  در انتظار پاسخ نوفالو کردن لینک های خروجی Ehssan_it 1 91 ۱۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hamidkag
  پاسخ داده شده لطفا بگید چطور مدیر اضافه کنم aidinnn20 4 272 ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sarmadi
Heart در انتظار پاسخ ست کردن مای بی بی با دیتا لایف badland 1 224 ۱۹ آبان ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد محمدی22
  حل‌شده غیرفعال کردن دسترسی ادمین mohammad71 2 336 ۰۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammad71
  حل‌شده مشکل پیام خصوصی در اضافه کردن دوست sarmadi 1 298 ۰۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده غیرفعال کردن تغییر رنگ در پوسته nesil sco1385 5 447 ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  حل‌شده مشکل بعد از غیر فعال کردن همه پلاگین ها آشپزخانم 3 398 ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
  پاسخ داده شده خطا در ارسال کردن AzNet 2 391 ۲۱ دى ۱۳۹۴، ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: AzNet
  حل‌شده اضافه کردن خاصیت alt به تصاویر داخل پست ها امیر خان 6 761 ۱۸ دى ۱۳۹۴، ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: امیر خان

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir