مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اسکریپت انجمن ساز دیسکاز برای اولین بار در ایران

اسکریپت انجمن ساز دیسکاز - برای اولین بار در ایران
اولا عزیز کی دعوا داشت ؟ دقیقا کدوم قسمت صحبت بنده همچین منظوری رو به شما میرسوند؟
ثانیا کدوم قسمتش شمارو مبتدی و بی عرضه نشون میداد ؟ بگید ماهم بفهمیم عزیز!

من به شخصه از خدامه ایرانی جماعت هیچی نسازه! والا یکی ی پلاگین مینویسه قیمت میده 40 هزارتومن! حساب کنین اگر یه اسکریپت مثه MyBB رو مینوشت چقدر قسمت میذاشت روش! کم پیدا میشن همچین ادمایی معرفت بذارن یه اسکریپت درست حسابی توپ ردیف کنن اونم رایگان!
ولی ایران جماعت فقط میخواد از هرچیزی سود جویی کنه! هرچیم ردیف کنه باید ایده رو از سایت های خارجی بگیره یا ب نوعی تقلید کنه! من به شخصه چیزی تو اینترنت بدونم ایرانیه سعی میکنم استفاده نکنم.

البته با استعداد هم هست ، همین Mastercaup ورزش سه! ی سرویس فوق العادست ک تو دنیا بی نظیره یا من ندیدم ! بحرحال همچین تیمایی کم پیدا میشه یا پیدام بشه رایگان کار بکن نیستن میلیونیه کارشون برای هرکی!

Huh
پاسخ
موضوع بسته شد .

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

پاسخ
بهتر بود موضوع بحث در مورد این اسکریپت به حاشیه نمیرفت ممکنه باز بشه موضوع

فعلا انجمن ندارم در حال کسب تجربه هستم
پاسخ
با اجازه آقا ملت باز کردم موضوع رو،کاربران از بحث غیرمربوط پرهیز کنن لطفا

فعلا انجمن ندارم در حال کسب تجربه هستم
پاسخ
موفق باشین انشالله .
پنل کاربری سیستم دمویی چیزی نداره . همون سادگی و یکنواختی رو داره ؟

به زودی
پاسخ
زیباست
چطوری از مای بی بی به دیکساز انتقال بدیم؟Huh

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/5525140282867117654_ROHE.png
پاسخ
ایشون که پشتیبانی دیسکاز نیستن ! فقط برای معرفی فرمودن ، برای اطلاعات بیشتر توی انجمن پشتیبانیش مطرح کنید.

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

پاسخ
به نظر من از نظر قالب مای بی بی بهتره و راحت تره
پاسخ
چیز ساده سبک و نسبتاََ خوبیه
خیلی از چیزهایی که ازش نام بردید در مای بی بی هم هست با این تفاوت که مای بی بی این قابلیت ها رو به صورت پلاگین ارائه میکنه. که این میتونه جنبه مثبتش باشه که فروم دار می تونه پلاگین مورد نظرش رو با طرح دلخواهش انتخاب کنه. چه بسا این برتری مای بی بی نسبت به بقیه فروم سازها باشه.
ضمن پلاگین ها و قالب های خوب مای بی بی، مای بی بی رابطه خوبی با کاربراش برقرار کرده که همونطور که میبینید در هر نسخه خیلی از باگ ها و مشکلاتش برطرف میشه
درکل دیسکاز پیشرفت زیادی نکرده و حالا حالاها باید کار کنه. ضمن اینکه درسته خیلی از امکانات رو به طور پیشفرض داره ولی برخلاف وی بی و مای بی بی نمیشه باهاش انجمن پیشرفته ساخت. در کل میشه بهش نمره قبولی داد و واسه اونایی که یک انجمن بدون نقص و آماده میخوان میتونه مورد استفاده قرار بگیره.

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
پاسخ
صفحه‌ها (3):