مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اسپمرها

اسپمرها !
من انجمنم چند وقتی هست تعداد زیادی کاربر با نام های غیر معمول و عجیب عضو میشن هیچ فعالیتی هم ندارن . . . 

باید چیکار کنم . Undecided

aminaa میگه:
درو دوست عزیز 
پلاگین سوال امنیتی رو نصب کنید 
مشکلتون برطرف میشه

Masoud_MI میگه:
سلام دوست عزیز
کد:
قانون شماره 3 - کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، چطوری میتونم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغامها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه :*برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سوال خود استفاده کنید.

دفعه اول تذکر ، بعد جریمه Wink

لطفا قوانین سایت را مطالعه کنید و قبل از پرسش سوالات ، موضوع را سرچ کنید شاید قبلا مطرح شده باشد

موفق باشید

Dariush میگه:
ایمل فعال سازی هم تا حدی کمک میکنه

فعلا انجمن ندارم در حال کسب تجربه هستم
mersadnouri میگه:
به نظرم ایمیل فعالسازی
سوال امنیتی
و کپتچا یا تصویر امنیتی رو فعال کن
منم قبلا همچین مشکلی رو داشتم اونا رباتن بعد از یه مدت شروع میکنن یه سری پستای عجیبم میزنن...!!!
منم بعد از انجام اون سه تا کار بالا دیدم که دیگه رباتی در کار نیست یهو خیلی غیر منتظره هم یکی عضو بشه(امکان پذیر نیستا)به خاطر ایمیل نمیتونه فعالیتی انجام بدهSmile

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
H4Mid میگه:
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۰۲ ق.ظ)Dariush نوشته:  ایمل فعال سازی هم تا حدی کمک میکنه

البته معایبی هم داره مثلا یک مدت می بینی هرکی عضو میشه تایید نمیشه Smile
بعد میبینی تابع Mail() از کار افتاده بوده توی سرور و ایمیلی برای کاربران تازه عضو شده ارسال نمیشده .
نظر من سئوال امنیتی هست !Heart