مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ارور 1054 sql

ارور 1054-Sql
یا سلام خدمت دوستان عزیز،
دوستان بنده زمانی که میخوام تغییرات بخش گروه ها رو ذخیره کنم با ارور زیر رو به رو میشم:

SQL Error:
1054 - Unknown column 'cansendemailoverride' in 'field list'
Query:
UPDATE mybb_usergroups SET `type`='2', `title`='Modir', `description`='These users moderate specific forums.', `namestyle`='{username}', `usertitle`='Moderator', `stars`='5', `starimage`='images/star.gif', `image`='', `isbannedgroup`='0', `canview`='1', `canviewthreads`='1', `canviewprofiles`='1', `candlattachments`='1', `canpostthreads`='1', `canpostreplys`='1', `canpostattachments`='1', `canratethreads`='1', `caneditposts`='1', `candeleteposts`='1', `candeletethreads`='1', `caneditattachments`='1', `canpostpolls`='1', `canvotepolls`='1', `canundovotes`='1', `canusepms`='1', `cansendpms`='1', `cantrackpms`='1', `candenypmreceipts`='1', `pmquota`='250', `maxpmrecipients`='5', `cansendemail`='1', `cansendemailoverride`='0', `maxemails`='5', `canviewmemberlist`='1', `canviewcalendar`='1', `canaddevents`='1', `canbypasseventmod`='0', `canmoderateevents`='0', `canviewonline`='1', `canviewwolinvis`='1', `canviewonlineips`='0', `cancp`='0', `issupermod`='1', `cansearch`='1', `canusercp`='1', `canuploadavatars`='1', `canchangename`='1', `showforumteam`='1', `usereputationsystem`='1', `cangivereputations`='1', `reputationpower`='1', `maxreputationsday`='10', `maxreputationsperuser`='0', `maxreputationsperthread`='0', `attachquota`='0', `cancustomtitle`='1', `canwarnusers`='1', `canreceivewarnings`='1', `maxwarningsday`='3', `canmodcp`='1', `showinbirthdaylist`='0', `canoverridepm`='0', `canusesig`='1', `canusesigxposts`='0', `signofollow`='1', `candisplaygroup`='0' WHERE gid='9'

من جداول sql رو ریپیر کردم و حتی نسخه انجمن رو از 1.6.8 به 1.6.9 ارتقا دادم ولی فرقی نکرد و مشکل حل نشد. به سایت اصلی مای بی بی(mybb.com) هم رفتم ولی اونجا هم جواب کاملی نداده بودن!
کلا هر کاری که میخوام تو بخش گروه ها انجام بدم همین ارور رو میده، لطفا کمک کنید .
alikhosravi میگه:
دوستان لطفا راهنمایی کنید.
mohammad میگه:
پلاگین جدیدی نصب کردی ؟

اگه آره غیر فعالش کن

اگه نه مشکل از ارتباط با پایگاه داده ها هست که باید با هاستینگ مطرح کنید

و در صورت حل نشدن سرور رو عوض کنید

انجمنهای آزاد سه دو یک

دست بی نمک که داشته باشی میفهمی من چی میگم
اونایی که به دست و پای آدم میوفتن تا کاری واسشون انجام بدی یه روزی واست دور بر میدارن و به جای اینکه خودشونو بکشن بالا سعی دارن تورو بیارن پایین

Exclamation
hamidkag میگه:
ابتدا برای بررسی موضوع به کنترل پنل مدیریت>>قسمت پیکربندی>> generall configiuration >> رفته و در پایین صفحه گزینه غیر فعال نمودن تمام پلاگین ها رو بزنید تا همه پلاگین ها غیرفعال بشن...بعد بررسی کنید اگه مشکل حل شده بود یعنی از پلاگین ها بوده اگر نه یعنی از پلاگین نیست و مربوط به موتور دیتابیس هاستتون هست
من احتمال 90% میدم که از پلاگین باشه
با تشکرتصویر: images/smilies/heart.gif
alikhosravi میگه:
همه پلاگین ها رو غیر فعال کردم ولی مشکل همچنان باقی هستش، یعنی مشکل از پلاگین ها نیست!
mybb میگه:
دوست خوبم تو phpmyadmin تمامی جدول های انجمنت رو ریپیر کن مشکل حل میشه