مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (4):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
به ورود هنگام بی مای ارور انجمن

[در انتظار پاسخ] ارور مای بی بی هنگام ورود به انجمن
سلام
بعضی وقت ها بی دلیل انجمنم بالا نمیاد و این ارور رو نمایش میده. بعد از مدت کوتاهی با رفرش صفحه میره
میخواستم لطف کنید و بفرمایید این مشکل از چیه و چطور رفعش کنم؟؟؟
ممنون
تصویر: http://s7.picofile.com/file/8236629676/1111111111111111111111111111111111111111111111111111.PNG

مهم بودن رو فراموش کن!
تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روز دوشنبه است…
به قصد کمک پاسخ بدید، نه رقابت
-----------------------------------

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
مشکلی نیست.مرد و زن نمیشناسه.یک هاستینگ موظف به انجام وظیفه درست هستش.حالا مرد یا زن.فرقی نمیکنه.
حالا بد رسمی شده که الان تبعیض قایل میشن.اما این نیست.
شما یک سایت دارید.باید پشتیبانیتون کنن.اگه دوست ندارید برید جای دیگه.حتما که نباید از اونجا بگیرید.اگرم خواستید منم هاستینگ دارم.
حالا ببینید جوابتون رو میدن یا نه.سایتشون اگه بزرگ باشه و به حرفتون گوش نده,میتونید شکایت کنید.چون نماد داره و خوب میترسن.
حالا شما گید تا حل کنن
در مورد ارور لوگ های سی پنل,آره.روزانه و ساعتی هستش.واسه همین زود میره.یک قیمت داره که ذخیره میکنه کلا.به صورت ماهیانه
یادم نیست کجاست.وگرنه میگفتم.چون چندساله با سی پنل کار نکردم.
خوشحالیم که تونستیم مشکلتون رو حل کنیم.
این مشکل از سمت سرور هستش.اگر یک موقع دیدین جواب ندادن یا پیچوندن,اطلاعات رو بدین با من باهاشون صحبت کنم و سایتتون رو بدین تا بهینه کنیم ببینیم چی داره که انقدر داره اذیت میکنه.
موفق باشید.

پاسخ
آشپزخانم میگه:
سلام
خیلی ممنونم ازتون
چیزی رو که شما گفته بودین بهشون گفتم. جوابشون اینه:

اروری که برای ما فرستاده اید مربوط به افزایش کانکشن های شما به دیتابیس می باشد
شما از هاست اشتراکی استفاده می کنید و میزان منابع و میزان کانکشن ها محدود می باشد هر زمان که میزان مصرف سایت و یا تعداد کانکشن ها از حد مجاز بیشتر شود سایت دچار ارور خواهد شد

هیچ راهی نداره آیا؟ چقد بد
Sad

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
Tofighi میگه:
می‌تونید هاستتون رو ارتقا بدید یا از یه جای دیگه هاست بگیرید که هاست اشتراکی اشون تحمل تعداد کانکشن‌های سایت شمارو داشته باشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
بهشون بگید یک لطفی بکنید و یکم زیادتر کنید.
اینطوری که اینا میگن باید برید روی سرورهای پربازدید.الان مگه چندتا بازدید کننده دارید؟هاست معمولی گرفتین یا پربازدید؟
میتونید بگید چندتابازدیدکننده دارید؟
همچنین روی سرور پربازدید هستین یا حرفه ای یا معمولی.چون من نمیدونم این هاستینگ چه فضاهایی داره
بهشون بگید یک راه حل بذارند.بهشون گفتین که مانیتور کنند تا مشکل رو بفهمن؟خوب الان این خطا رو گفتم.حالا دیگه مگه لطف کنه زیاد کنه
حالا اگه پربازدید شدین که باید هاستتون رو ارتقا بدین.اما این محدودت کانکشن که گذاشتن,کلا روی سرور هستش و اگه تغییر بدن روی همه اجرا میشه.پس فکر کنم یک مدل هاستینگ داره
شما یک ماهه هاستینگ گرفتین یا سالیانه؟
اگه یک ساله هستش که بهشون بگید لطف کنید که یکم زیادتر کنید و اینکه بهتون بگن چه راه حی پیشنهاد میکنن.
اگر دیدی چیزی نگفتن و یک ساله هستش و اینکه از سرویس دهیشون ناراضی هستین,سرورتون رو عوض کنید  و بهشون بگید که اگه مشکل برطرف نشه باید هاست رو عوض کنم و درخواست بازگشت وجه تا موعد مقرر رو دارم.چون اینطوری هم بازدیدکنندگان میپره هم اینکه این محدودیتی که گذاشتین باعث افت سایت من میشه و باید راه حل رو اونا بگن و برطرف کنن.پس بهشون بگید اینارو.
اگر زیاد نکردن و بعد به من بگید چقدر بازدید کننده دارید,بعد درخواست بازگشت وجه رو ازشون بکنید و بگید با این محدودیت مجبورید سرور رو عوض کنید.
بعد جوابش رو بدین.

پاسخ
sohrab_mj میگه:
دوست عزیز از هاستینگ های معتبر مانند نت افزار و پردیس هاست بگیرین
پاسخ
IrIsT میگه:
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۵۷ ب.ظ)sohrab_mj نوشته:  دوست عزیز از هاستینگ های معتبر مانند نت افزار و پردیس هاست بگیرین

نت افراز تایید میشه.اما پردیس نه.
حالا بیاین بگین چندتا بازدید روزانه دارید.بعد از خود سرور بخواین اگه درست نشد یک فکری میکنیم بابتش.

پاسخ
آشپزخانم میگه:
سلام به همگی
روزانه تقریبا 50نفر بازدید کننده دارم.
هاستم لینوکس معمولیه. سالانه 40هزار تومن. 100مگابایتم هست.
الآن سه چهار ماهی میشه که گرفتمش.
این چندمین باره که هاستم رو عوض میکنم. قبلش میهن وب هاست بودم اما اصلا خوب نبود.
راستش فعلا در توانم نیست ارتقا بدم و یا برم از جای دیگه بخرم.
مانیتور کردن رو هم گفتم اما جوابی ندادن.
از سرور هاشون راضیم. قطعی ندارن اصلا.
تهدید هم قبلا کردم اما حتی جوابمم ندادن!!
آخه اینکه خیلی معروف بود خیر سرش
حالا برم بهشون بگن ببینم کاری میکنن یانه.
هرچند از اینا بعیده.
عجب گیری افتادما.
جوابشونو میذارم همینجا.
مرسی بابت جواب هاتون
از آقایون دیگه هم بابت جواب هاشون تشکر میکنم.

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
همیشه همینطوریه.دقیقا یک ماه پیش هم رفیقم با همین مشخصات 100 مگابایتی,رو یک سرور دیگه به مشکل خورده بود.
حالا اون وردپرس بود و با هزار زحمت تونستم درستش کنم.
اینو میگم مخصوص شما نیست.واسه همست.
ایشون نماد 1 ستاره داره.درصورتی که به مشکلی بخورید و از سمت اونا باشن و دلیل و مدرک داشته باشید, ( از گفته هاشونو میشه عکس گرفت.چون بعضی هاشون میان پاک میکنن ) میتونید شکایت کنید.شکایتش هم اینترنتیه و هر شهری که باشین اونا موظف هستن که بیان همون شهر.اینطوری هم نیست که مجازات شن یا .....یکطور صلحانه باید حل و فصل شه مشکلات.این از نماد.
دوم اینکه وقتی مقدار پایین میگیرید,مثلا الان 100 مگ دارید که پول سالیانه دادین,برای کسی که هاست میفروشه پول زیادی نیست.منابع کمتری هم بهتون میدن.
بعد بیشتر وقتها مدیرانشون میگم ولش کن.زیاد سودی واسه ما نداره.40ت یکساله.یک کاری میکنن که طرف فرار کنه.البته خیلی کم ها.منظورم همه نیست.الان شما دومین مورد هستین که دیدم.
50 بازدید چیزی نیست.اگه نتونن مشکل رو برطرف کنن,یا باید بازگشت وجه بزنید یا اینکه بگید درست کنن واستون.
همچنین با مدرک عکس نشونشون بدین که 50 بازدید کننده دارید,بعد بهشون بگید با 50 بازدید کننده من باید بعضی وقتها به این مشکل بخورم؟
اگه دیدین دیگه جواب نمیدن,راه آخر میمونه.یا مصالحه آمیز میان این چند ماهی که هستین رو حساب کنن بقیه پول رو میدن.باز اگه درصد مالیات و .... روش نکشن.
یا سرور رو درست کنن.
ها راه آخر رو یادم شد.کله صبح اینقدر پیامه که گیج شدم.
یا اینکه از حرفاشون عکس میگیرد.همچنین مدارکی که دارید و تعداد بازدید و هر چیزی که نیازه,اصولا واسه 40ت دیگه کسی شکایت نمیکنه.یک شکایت پر میکنید و به قول خودمون مهرتون حلال جونتون آزاد.یک همچین چیزی.بعد از جای دیگه میگیرید. Big Grin اینو من مثال زدم و سر صبح شوخی
حالا یکم قالبتون هم سنگینه ها.خیلی امکانات بهش اضافه کردین.خود قالب فشار میاره.
حالا مشکل هاست نیست.یک جا پیدا میکنم واستون.البته آخرین مرحله طلاق از هاستینگ.سرور خودمم هست اگه به مشکل نخوره.میارم اونجا فعلا کاراتونو بکنید عیدی های بچه ها رو بردارید بعد یک هاست بهتون میگم از کجا خریداری کنید.
فقط سرفصل مطالب,قالبتون یکم سنگینه.برای سایت شما 100 مگابایت چیزی نیست که باز آپلودسنتر هم گذاشتین.شما اگه هاست میخواین بگیرید با همین 40ت سالیانه 1 گیگ میتونید بگیرید.
حداقل بتونید بک آپ بگیرید.
حالا یک دستی به قالب و پلاگین های سنگین بزنید.بعد تعداد دقیق بازدیدکننده رو ببینید و باهاشون صحبت کنید که کارتون رو حل کنند.بهشون بگید من 50 بازدید کننده دارم.شما یک هاستینگ معتبر و بزرگ توی 50 تا بازدید این مشکلات پیش میاد؟
بعد که صحبت کردین,دیگه نظرتون رو به صورت پیغام خصوصی بهم بگید.
چون بیشتر هرچی این پست ادامه پیدا کنه اسپم میشه.
پ.خ بدین.یا ایمیل.
اما اگه برای همین mybb بود که همینجا بذارید.مشکل نداره.

پاسخ
آشپزخانم میگه:
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۰۵ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام و درود.
همیشه همینطوریه.دقیقا یک ماه پیش هم رفیقم با همین مشخصات 100 مگابایتی,رو یک سرور دیگه به مشکل خورده بود.
حالا اون وردپرس بود و با هزار زحمت تونستم درستش کنم.
اینو میگم مخصوص شما نیست.واسه همست.
ایشون نماد 1 ستاره داره.درصورتی که به مشکلی بخورید و از سمت اونا باشن و دلیل و مدرک داشته باشید, ( از گفته هاشونو میشه عکس گرفت.چون بعضی هاشون میان پاک میکنن ) میتونید شکایت کنید.شکایتش هم اینترنتیه و هر شهری که باشین اونا موظف هستن که بیان همون شهر.اینطوری هم نیست که مجازات شن یا .....یکطور صلحانه باید حل و فصل شه مشکلات.این از نماد.
دوم اینکه وقتی مقدار پایین میگیرید,مثلا الان 100 مگ دارید که پول سالیانه دادین,برای کسی که هاست میفروشه پول زیادی نیست.منابع کمتری هم بهتون میدن.
بعد بیشتر وقتها مدیرانشون میگم ولش کن.زیاد سودی واسه ما نداره.40ت یکساله.یک کاری میکنن که طرف فرار کنه.البته خیلی کم ها.منظورم همه نیست.الان شما دومین مورد هستین که دیدم.
50 بازدید چیزی نیست.اگه نتونن مشکل رو برطرف کنن,یا باید بازگشت وجه بزنید یا اینکه بگید درست کنن واستون.
همچنین با مدرک عکس نشونشون بدین که 50 بازدید کننده دارید,بعد بهشون بگید با 50 بازدید کننده من باید بعضی وقتها به این مشکل بخورم؟
اگه دیدین دیگه جواب نمیدن,راه آخر میمونه.یا مصالحه آمیز میان این چند ماهی که هستین رو حساب کنن بقیه پول رو میدن.باز اگه درصد مالیات و .... روش نکشن.
یا سرور رو درست کنن.
ها راه آخر رو یادم شد.کله صبح اینقدر پیامه که گیج شدم.
یا اینکه از حرفاشون عکس میگیرد.همچنین مدارکی که دارید و تعداد بازدید و هر چیزی که نیازه,اصولا واسه 40ت دیگه کسی شکایت نمیکنه.یک شکایت پر میکنید و به قول خودمون مهرتون حلال جونتون آزاد.یک همچین چیزی.بعد از جای دیگه میگیرید. Big Grin اینو من مثال زدم و سر صبح شوخی
حالا یکم قالبتون هم سنگینه ها.خیلی امکانات بهش اضافه کردین.خود قالب فشار میاره.
حالا مشکل هاست نیست.یک جا پیدا میکنم واستون.البته آخرین مرحله طلاق از هاستینگ.سرور خودمم هست اگه به مشکل نخوره.میارم اونجا فعلا کاراتونو بکنید عیدی های بچه ها رو بردارید بعد یک هاست بهتون میگم از کجا خریداری کنید.
فقط سرفصل مطالب,قالبتون یکم سنگینه.برای سایت شما 100 مگابایت چیزی نیست که باز آپلودسنتر هم گذاشتین.شما اگه هاست میخواین بگیرید با همین 40ت سالیانه 1 گیگ میتونید بگیرید.
حداقل بتونید بک آپ بگیرید.
حالا یک دستی به قالب و پلاگین های سنگین بزنید.بعد تعداد دقیق بازدیدکننده رو ببینید و باهاشون صحبت کنید که کارتون رو حل کنند.بهشون بگید من 50 بازدید کننده دارم.شما یک هاستینگ معتبر و بزرگ توی 50 تا بازدید این مشکلات پیش میاد؟
بعد که صحبت کردین,دیگه نظرتون رو به صورت پیغام خصوصی بهم بگید.
چون بیشتر هرچی این پست ادامه پیدا کنه اسپم میشه.
پ.خ بدین.یا ایمیل.
اما اگه برای همین mybb بود که همینجا بذارید.مشکل نداره.

سلام
واقعا ممنونم ازتون به خاطر وقتی که گذاشتید. من حرف های شمارو بهشون گفتم. منتظر جوابشونم.
توی میهن وب هاست فضا زیادی رو خیلی ارزونتر میداد اما همیشه ی خدا قطع بود. سرعتش پایین بود و...
اومدم هاست ایران چون میگفتم به خاطر داخل ایران بودن سرعت بیشتر میشه
11تا از پلاگین ها مو حذف کردم. من کاربر فعالی ندارم که بخوان از پلاگین ها استفاده کنن. مثلا همین آپلودسنتر حتی یک بار هم استفاده نشده. در صورت استفاده نشدن هم باز سایت سنگین میشه؟؟
پلاگین بازی هامم همینطوره و...
به نظرتون برای اینکه سایتم سبک بشه چه کار باید بکنم؟؟؟
موندم اصلا. از کار و زندگی افتادم. 

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
IrIsT میگه:
میهن وب هاست؟ما چندتا هاستینگ داریم که پس و پیش عوض شده و کلا باهم فرق داره
نگاه کنید,ایران بخاطر این استفاده میکنن که پینگش پایینه و سرعتش بهتره.وگرنه من خودم از آلمان دارم.پینگش به ایران خوبه.سرعتشم خوبه.ایران هزینه خیلی بالایی داره.حتی پهنای باند کم و قیمت پهنای باند بالایی هم داره.
الان همین انجمن ازز نت افراز استفاده میکنه.میبینید با این همه کاربر با چه سرعت خوبی بالا میاد؟سرور از فرانسه هم هستش.
دیگه واسه کسانی که کارشون خیلی مهمه میان از ایران میگیرن.
وگرنه از جاهای دیگه بگیرید به صرفه تره.
حالا جواب بدن بعد  ایمیل یا پیغام خصوصی بدین کمکتون میکنم.مشکلی نیست.
باید کامل چک بشه.
اما واستین تا جواب بدن.اصلا ناراحتی نداره.همه مشکلات حل شدنیه.پس ناراحتی نداره.صبر کنید فقط.همه چی حل میشه.کار نشد نداریم.

پاسخ
صفحه‌ها (4):