مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ارور انجمن

[پاسخ داده‌شده] ارور انجمن
لطفا کمک کنید
وقتی وارد انجمن میشم ای ارور ظاهر میشهMyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.SQL Error:145 - Table './jalebenc_mizban/mybb_sessions' is marked as crashed and should be repairedQueryBig GrinELETE FROM mybb_sessions WHERE uid='1'

چیکار کنم؟
  Undecided
پاسخ
outumnsadness میگه:
سلام
برای من همین اتفاق افتاده بود من دستور زیر رو در پی اچ پی مای ادمین phpmyadmin اجرا کردم اوکی شد.
کد:
REPAIR TABLE `mybb_sessions`
حالا راه دیگه ای هم هست میتونی از سرویس دهنده هاستت بخوای بک آپ یک روز پیش رو برات ریستور بکنن.  Smile
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل‌شده ارور نامفهوم mgt1234 1 32 ۲۷ تير ۱۳۹۶، ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mgt1234
  پاسخ داده شده ویرایش متن ارور ورود کاربر aaddmmiinn 3 122 ۱۷ تير ۱۳۹۶، ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده انجمن دو زبانه databest 5 150 ۰۱ تير ۱۳۹۶، ۱۲:۵۲ ق.ظ
  حل‌شده ایجاد و پخش ویدئو در پستهای انجمن karon 4 211 ۲۱ خرداد ۱۳۹۶، ۰۵:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: karon
  پاسخ داده شده آیکون انجمن saber_tavana 2 337 ۱۴ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farzad255
  پاسخ داده شده این ارور چیه ؟ Rodlik Avron 7 534 ۱۸ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: ERFAN-DESIGN
  پاسخ داده شده مشکل با ار اس اس انجمن bivafadl 7 373 ۱۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ERFAN-DESIGN
  پاسخ داده شده کمک : ارور request timeout ارم ارم 1 178 ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳ ب.ظ
  پاسخ داده شده مسدود شدن دیدن انجمن برای کاربران مهمان daneshjoo 2 265 ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza_k
  پاسخ داده شده ارور: پیام شما بسیار طولانی است، لطفا پیامی کوتاه تر از 9 کاراکتر وارد نمائید daneshjoo 1 331 ۰۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir