مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام

ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام
با سلام خدمت کاربران عزیز ، همانطور که می دانید این روزها بازار کانال تلگرام بسیار داغ است ، و از آنجا که بنده هم برنامه نویس هستم بی مبالغه گفتم منفعت از این بازار ببرم ، حالا ایده ای دارم و اون اینکه بنده  یک افزونه ایجاد می کنم که موضوعات گروه های کاربری مورد نظر مدیریت انجمن را بصورت اتوماتیک به کانال تلگرام ارسال کند ، خب تا اینجا که قضیه حله ، حالا پیش خودم فکر کردم که اگر بخواهم این کار را پولی انجام بدهم که خیلی از کاربران قدرت خرید ندارند (تازه اگر اون هایی که میخرند ، رایگان منتشر نکنند) ، برای همین یک سیستم واسط ایجاد می کنم و پلاگین مطلب را به سیستم واسط و سیستم واسط مطلب را به کانال تلگرام شما ارسال می کند، در عوض این کار کاربران یک بک لینک و یک پست برای سیستم تبلیغات پاپ آپ بنده در سایت خود قرار می دهند، نظر شما چیست؟ آیا این افزونه را بسازم؟
پاسخ
من که به شخصه پست تبلیغاتی نمیذاره ولی برای وردپرس رایگان منتشر شده شما هم میتونین به عنوان سازنده سایتتون را معرفی کنین که فکر کنم تبلیغ مناسبی باشه

پاسخ
سلام.خیلی ایده جالب و کار راه اندازیه.....اگر Sync  کردن مطالب انجمن با telegram رو همیشه به فکرش بودم...
پاسخ
سلام دادا.
خیلی عالی هستش.
اگه بتونی بنویسی خوبه.اما میتونی به دو صورت بنویسی.
یک صورت باشه اینطوری مثلا :

http://www.songdownload.ir/%D8%AA%D9%84%...%A7%D9%85/

اینو رایگان کن و یکم ترگل برگلش کن و رایگان کن و نسخه بتا.
که دستی کاربر انجام بده.
یک نسخه دیگه درست کن که اتوماتیک بیاد خودش این کارو بکنه.
در مورد اینکه بنر تبلیغاتی بذارن,این خیلی خوبه.دوتا راه حل بذار.
یا مبلغ مثلا 20ت بریزن.یا اینکه بنر بذارن.
بعد یک چیزی.تو باید به صورتی بنویسی یک یک کد داخلش بذاری که بیاد از دیتابیس مثلا سایت خودت استفاده کنه.
مثل همین کپی رایت مای بی بی.که اگه حذف شه.خیلی از چیزا کار نمیکنه.چون هم ازت بگیرن دیگه شمارو بخیر و مارو به سلامت.
یا مثل همین کپی رایت مای بی بی چیزی بذار که اگه حذف بشه پلاگین کار نکنه
یا مثلا یک تیکه کد رو از سایت تو فراخوانی کنه.البته کد رو هم نباید بتونن بردارن.من از این چیزا زیاد دیدم.
منظورمو متوجه شدی.
اینو واسه اقلیت گفتم.چون میبینی حتی کپی رایت مای بی بی رو برمیدارن.اما آدم منصف و خوب هم زیاده.
طرحتم عالیه.

پاسخ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۳۶ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام دادا.
خیلی عالی هستش.
اگه بتونی بنویسی خوبه.اما میتونی به دو صورت بنویسی.
یک صورت باشه اینطوری مثلا :

http://www.songdownload.ir/%D8%AA%D9%84%...%A7%D9%85/

اینو رایگان کن و یکم ترگل برگلش کن و رایگان کن و نسخه بتا.
که دستی کاربر انجام بده.
یک نسخه دیگه درست کن که اتوماتیک بیاد خودش این کارو بکنه.
در مورد اینکه بنر تبلیغاتی بذارن,این خیلی خوبه.دوتا راه حل بذار.
یا مبلغ مثلا 20ت بریزن.یا اینکه بنر بذارن.
بعد یک چیزی.تو باید به صورتی بنویسی یک یک کد داخلش بذاری که بیاد از دیتابیس مثلا سایت خودت استفاده کنه.
مثل همین کپی رایت مای بی بی.که اگه حذف شه.خیلی از چیزا کار نمیکنه.چون هم ازت بگیرن دیگه شمارو بخیر و مارو به سلامت.
یا مثل همین کپی رایت مای بی بی چیزی بذار که اگه حذف بشه پلاگین کار نکنه
یا مثلا یک تیکه کد رو از سایت تو فراخوانی کنه.البته کد رو هم نباید بتونن بردارن.من از این چیزا زیاد دیدم.
منظورمو متوجه شدی.
اینو واسه اقلیت گفتم.چون میبینی حتی کپی رایت مای بی بی رو برمیدارن.اما آدم منصف و خوب هم زیاده.
طرحتم عالیه.

در مورد اینکه اگر بتونم بنویسم ، ارسال مطلب به تلگرام خیلی راحت می باشد و کسانی که آشنایی کمی با برنامه نویسی داشته باشند می توانند این کار را انجام دهند ، دقدقه بنده بیشتر نحوه عرضه افزونه است وگرنه قسمت اعظم افزونه آماده شده ولی فعلاً برای اضافه کردن امکانات جدید و فکر در مورد نحوه عرضه آن از انتشار خود داری می کنم و در حال ساخت سیستم برای ارسال خوراک سایت به تلگرام می باشم.
پاسخ