مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اررور عجیب و خود سرانه mybb

اررور عجیب و خود سرانه mybb_
Exclamation 
با سلام مشکل عجیب بعد از نصب صلوات شمار برام پیش اومده اما فکر نکنم ربطی به این پلاگین داشته باشه اخه داستان از این قراره که :
صلوات شمار نصب کردم کاملا سالم بود و کار میکرد حتی یه 40 تا هم صلوات فرستادم تا خیالم راحت شه از سالم بودنش اما به طور اتفاقی بعد از 2 ساعت یه دفعه انجمن قاطی کرد جو گیر شد و این اررور زیر رو داد تصویر: images/smilies/biggrin.gif

توی اررور نوشته mybb_ tags گفتم حتما ماله پلاگین کلمات کلیدی اشکال نداره الان میزنم غیر فعالش میکنم بچه پرو رو... رفتم پنل مدیریت قسمت پلاگین  چشتون روز بد نبینه تصویر: images/smilies/sad.gif یه اررور چهار شونه جلو رام سبز شد

این اررور هم خو از پلاگین aksimet  mybb_userکه برای جلوگیری از اسپم زدن دیگه قاطی کردم جونه داداش گفتم میرم قسمت تنظیمات دخل همشون میارم که دیدم اااااااااااهه اینجا هم اررور میده

اینجا هم از فایل mybb_seting  اذیت میکنه خلاصه نامردا از 3 طرف منو محاصره کردن هیچ راهی نداشتم
دیگه خونم حسابی به جوش اومده بود به خودم اومدم رفتم توی دیتابیس تمام جدول ها رو یکبار optimze و یک بار هم repair کردم درست شد
خواستم بگم اگه یه موقع با اررور های برخوردین که اولش mybb_ داشت بدونین مشکل از دیتابیس هست و باید جدول ها رو ترمیم کنید با تشکر از خودم امیدوارم از اموزش لذت کافی رو برده باشین تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
تصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gif

Tofighi میگه:
این ارور زمانی میده که فضای دیتابیس داشته باشه تموم بشه و جایی برای اجرای کوئری ها نمونه.
به هاست بگید براتون حلش میکنن.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir