مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آیا راهی هست ؟

آیا راهی هست!؟
با سلام و خسته نباشید به همه برو پچه های مای بی بی
من اولین تجربه انجمن داریم رو با همین انجمنی که الان دارم آغاز کردم
بد از یه مدت احساس کردم یه کم هم انجمنم ایراداتی داره هم اینکه هاستم خیلی قاراش میش شده
حالا سوالم اینه که آیا راهی هست برا پاک کردن هاست بدون اینکه مطالب انجمنم بپره و بد دوباره نسخه جدید رو بریزم و همین طور از نوع پلاگین هارو براش بزارم چون وقتی میرم تو هاستم گیج میشم همین طور داخل کنترل پنلم میخوام همه چی از نوع شروع شه ولی مطالبم باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
تصویر: images/smilies/heart.gif

زندگیمو میسازم اونجوری که میخوام

.....
....
...
..
.

تصویر: http://upload.tehran98.com/img1/2gdx3qh9cmofkol29z7m.png
bensol میگه:
ببینم بعد اینکه هاست خام شد و مای بی بی نصب شد
و همین قالبی که الان دارم مولتی کالر رو نصب کردم
دیگه افزونه و اینا که وجود نداره
باید از اول بزارم دیگه؟

.....
....
...
..
.

Masoud_MI میگه:
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۵۰ ب.ظ)bensol نوشته:  روی این گزینه Backup Destination زدم Home Directory بعد همون طور که گفتی بهم ایمیل زد انگلیسی و حالا دارم فایلی که هست رو دانلود میکنم
تا اینجا خیلی خوب بود امیدوارم به مشکل بر نخورم
خیلی ممنون
بازم حتماً سوالهای دیگه ای میاد تو ذهنم که بپرسمتصویر: images/smilies/heart.gif

بله درسته ، نگران نباشید
تا من هستم هیچ کاری درست انجام نمیشه تصویر: images/smilies/tongue.gif
خواهش می کنم
اما فکر نکنم هاستتون رو به این زودی ریست کنن و جوابگو باشند ( حداقل تا فردا )
من در خدمتم

(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۵۲ ب.ظ)bensol نوشته:  ببینم بعد اینکه هاست خام شد و مای بی بی نصب شد
و همین قالبی که الان دارم مولتی کالر رو نصب کردم
دیگه افزونه و اینا که وجود نداره
باید از اول بزارم دیگه؟
هم می تونید از اول بذارید ، هم می تونید بجاش پوشه های مربوط به پلاگین ها رو که توی فول بک آپ و قسمت public_html هستند مثل Inc ، Language و... رو آپ کنید

bensol میگه:
دادا مسعود الان اینجا یه سوالی
ببین من فایل بک آپ و گرفتم از حالت زیپ در آوردم وسط کارyes to all داد ok کردم آخرش هم یه پیغامی داد من ok کردم نمیدونم انگار درست انجام نشد و هر چند بار امتحان کردم به همین صورت هست
وقتی میرم داخل فایل بک آپ تو بیشترشون چیزی وجود نداره ولی تو خیلی هاشون یه سری فایل هست
میخواستم ببینم درسته الان
بعد از این کار وقتی هاست و خام کردم و مای بی بی رو نصب کردم چه فایل هایی رو باید بریزم برای اعتبار و یوزر هامو مطالب و سپاس ها و ...
ممنون میشم راهنمایی کنی
و یه سوال دیگه الان من داخل قالب مولتی کالر با کمک این پشتیبانی یه سری تغییرات انجام دادم مثلاً تو فوتر و هدر و ...
باید از توی پنل ادمینم تو قالب ها کد هاشو بر دارم و وقتی دوباره قالب و ریختم اینارو برگردونم که به این صورتی که هستن برگرده؟

.....
....
...
..
.

Masoud_MI میگه:
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  دادا مسعود الان اینجا یه سوالی

این که شد چندتا سوال تصویر: images/smilies/biggrin.gif

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  ببین من فایل بک آپ و گرفتم از حالت زیپ در آوردم وسط کارyes to all داد ok کردم آخرش هم یه پیغامی داد من ok کردم نمیدونم انگار درست انجام نشد و هر چند بار امتحان کردم به همین صورت هست

نیازی نیست که فایل رو اکسترکت کنید ، شما فقط فایلهایی رو که میگم با ماوس بگیرید و از فایل درگ کنید یه جا که بعد آپ کنید

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  وقتی میرم داخل فایل بک آپ تو بیشترشون چیزی وجود نداره ولی تو خیلی هاشون یه سری فایل هست

درسته دیگه بعضی ها خالی هستن ، مگه نمی گید انجمن شلوغ و پلوغه ؟
خب بعضی ها هم اضافی هستند شاید

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  بعد از این کار وقتی هاست و خام کردم و مای بی بی رو نصب کردم چه فایل هایی رو باید بریزم برای اعتبار و یوزر هامو مطالب و سپاس ها و ...
ممنون میشم راهنمایی کنی

شما کافیه کل دیتا بیست که مای بی بی روش نصب بوده رو ایمپورت کنید
بعد اگه مشکلی بود میگم باید چی رو کجا آپلود کنید
میشه بدونم چندتا دیتابیس داشتید و حجم اون که مای بی بی توش بوده چقدره ؟

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  و یه سوال دیگه الان من داخل قالب مولتی کالر با کمک این پشتیبانی یه سری تغییرات انجام دادم مثلاً تو فوتر و هدر و ...
باید از توی پنل ادمینم تو قالب ها کد هاشو بر دارم و وقتی دوباره قالب و ریختم اینارو برگردونم که به این صورتی که هستن برگرده؟

نیازی به این کار نیست
از قالب و پوسته یه خروجی بگیرید کافیه که بعد اینا رو ایمپورت کنید

دیگه ؟! تصویر: images/smilies/tongue.gif

bensol میگه:
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۰۳ ب.ظ)'Masoud_MI' نوشته:  
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  دادا مسعود الان اینجا یه سوالی

این که شد چندتا سوال تصویر: images/smilies/biggrin.gif

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  ببین من فایل بک آپ و گرفتم از حالت زیپ در آوردم وسط کارyes to all داد ok کردم آخرش هم یه پیغامی داد من ok کردم نمیدونم انگار درست انجام نشد و هر چند بار امتحان کردم به همین صورت هست

نیازی نیست که فایل رو اکسترکت کنید ، شما فقط فایلهایی رو که میگم با ماوس بگیرید و از فایل درگ کنید یه جا که بعد آپ کنید

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  وقتی میرم داخل فایل بک آپ تو بیشترشون چیزی وجود نداره ولی تو خیلی هاشون یه سری فایل هست

درسته دیگه بعضی ها خالی هستن ، مگه نمی گید انجمن شلوغ و پلوغه ؟
خب بعضی ها هم اضافی هستند شاید

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  بعد از این کار وقتی هاست و خام کردم و مای بی بی رو نصب کردم چه فایل هایی رو باید بریزم برای اعتبار و یوزر هامو مطالب و سپاس ها و ...
ممنون میشم راهنمایی کنی

شما کافیه کل دیتا بیست که مای بی بی روش نصب بوده رو ایمپورت کنید
بعد اگه مشکلی بود میگم باید چی رو کجا آپلود کنید
میشه بدونم چندتا دیتابیس داشتید و حجم اون که مای بی بی توش بوده چقدره ؟

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ)'bensol' نوشته:  و یه سوال دیگه الان من داخل قالب مولتی کالر با کمک این پشتیبانی یه سری تغییرات انجام دادم مثلاً تو فوتر و هدر و ...

نیازی به این کار نیست
از قالب و پوسته یه خروجی بگیرید کافیه که بعد اینا رو ایمپورت کنید

دیگه ؟! تصویر: images/smilies/tongue.gif

خوب الان کدوم فایلها رو باید بر دارم
یه دونه دیتابیس دارم فکر کنم!
حجم کل پنلم 3 گیگ هست
من خیلی وارد نیستم با این کارا میترسم بزنم منفجر کنم
از قالب و پوسته چطور باید خروجی بگیرم
شرمنده اینقد سوال میپرسمتصویر: images/smilies/undecided.gif

.....
....
...
..
.

life میگه:
در مورد خروجی از پوسته میتونید برید به پنل مدیریت انجمن >>>قالب ها و پوسته ها>>>پوسته ها>>پوسته مورد نظر>>>>خروجی گرفتن از پوسته
Masoud_MI میگه:
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۰۳:۱۰ ب.ظ)'bensol' نوشته:  خوب الان کدوم فایلها رو باید بر دارم
حجم کل پنلم 3 گیگ هست

سلام دوست من
فقط دیتا بیس
دقیق نگاه کنید توی هاست توی قسمت دیتا بیس گزینه MySQL Databases رو باز کنید متوجه می شید
حجم پنل منظورم نبود ، حجم دیتا بیس که همونجا نوشته
پوسته رو که جناب life گفتن اما راستش قالب رو نمی دونم ، امیدوارم این عزیزانی که قالب ترجمه یا طراحی می کنن توضیح بدن
دشمنت شرمنده ، شما ببخش من نبودم که زودتر جواب بدم

life میگه:
(۲۵ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۱۱ ق.ظ)'Masoud_MI' نوشته:  
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۰۳:۱۰ ب.ظ)'bensol' نوشته:  خوب الان کدوم فایلها رو باید بر دارم
حجم کل پنلم 3 گیگ هست

سلام دوست من
فقط دیتا بیس
دقیق نگاه کنید توی هاست توی قسمت دیتا بیس گزینه MySQL Databases رو باز کنید متوجه می شید
حجم پنل منظورم نبود ، حجم دیتا بیس که همونجا نوشته
پوسته رو که جناب life گفتن اما راستش قالب رو نمی دونم ، امیدوارم این عزیزانی که قالب ترجمه یا طراحی می کنن توضیح بدن
دشمنت شرمنده ، شما ببخش من نبودم که زودتر جواب بدم

عزیز پوسته رو بگیری همراه با قالب هم گرفته میشه هم در یک فایل تصویر: images/smilies/smile.gif همونجا برن میتونن بگیرن!!اگه اروری در هنگام خروجی داد بگید تا مشکلتون حل بشه

و در ضمن از فایل عکس همون پوسته هم یک بک اپ بگیرید و در کامپیوتر ذخیره کنید در موقعی ک باز خواستید نصب کنید نیاز میشه
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir