مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آیا راهی هست ؟

آیا راهی هست!؟
با سلام و خسته نباشید به همه برو پچه های مای بی بی
من اولین تجربه انجمن داریم رو با همین انجمنی که الان دارم آغاز کردم
بد از یه مدت احساس کردم یه کم هم انجمنم ایراداتی داره هم اینکه هاستم خیلی قاراش میش شده
حالا سوالم اینه که آیا راهی هست برا پاک کردن هاست بدون اینکه مطالب انجمنم بپره و بد دوباره نسخه جدید رو بریزم و همین طور از نوع پلاگین هارو براش بزارم چون وقتی میرم تو هاستم گیج میشم همین طور داخل کنترل پنلم میخوام همه چی از نوع شروع شه ولی مطالبم باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
تصویر: images/smilies/heart.gif

زندگیمو میسازم اونجوری که میخوام

.....
....
...
..
.

تصویر: http://upload.tehran98.com/img1/2gdx3qh9cmofkol29z7m.png
Masoud_MI میگه:
سلام دوست عزیز

شما می تونید توی هاست فقط از یوزر ها و پست هاتون بک آپ بگیرید و کلا هاست رو فرمت کنید ، بعد مای بی بی جدید رو نصب کنید و این دو مورد رو ایمپورت کنید

موفق باشید

bensol میگه:
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۳۹ ب.ظ)'Masoud_MI' نوشته:  سلام دوست عزیز

شما می تونید توی هاست فقط از یوزر ها و پست هاتون بک آپ بگیرید و کلا هاست رو فرمت کنید ، بعد مای بی بی جدید رو نصب کنید و این دو مورد رو ایمپورت کنید

موفق باشید

بک آپ این یوزرها و پست ها کجا هستن
بعد اینکه مشکلی پیش نمیاد!؟
تمام مطالب به همون صورت بر میگردن با عکس و .....
انجمن ها چی همه میمونن ...

.....
....
...
..
.

Masoud_MI میگه:
توی پی اچ پی مای ادمین هستن

دوست عزیز منم قبلا انجمنم روی یه هاست بود که خیلی شلوغ پلوغ بود ، چند تا ساب دامین و ...
اصلا کلا حتی هاست رو عوض کردم یه هاست خام گرفتم ، حتی دامنه رو عوض کردم . از یه هاستینگ دیگه بعد مای بی بی رو روش نصب کردم و این دوتا موردی که گفتم رو بهش اضافه کردم موضوع حل شد
البته ناگفته نماند یه کم سخت بود برام چون باید کانفیگ هم می کردم

اما شما که می خواید همون هاست رو خام کنید با همون دامنه ، مشکلی نباید پیش بیاد فقط سعی کنید که دیتا بیس و یوزر دیتا بیس تون هم مثل همین که الآن هست باشه به همین نام تا مشکل کانفیگ و ... پیش نیاد

اگر هم سوالی داشتید من در خدمتم

Masoud_MI میگه:
البته تأکید می کنم با این کار فقط یوزر ها و پست ها می مونه نه چیز دیگه ها ! ( مثل اعتبار ، سپاس ، تنظیمات و ... )
اگر از من میشنوی کامل یه بک آپ از کل دیتابیس بگیر خودت رو هم اذیت نکن
راحت تره ، بعد تغییرات رو روش اعمال کن

درضمن ، قبل این کارها یک فول بک آپ فراموش نشه ! هم بخاطر احتیاط هم بخاطر داشتن پوشه public_html

موفق باشید

bensol میگه:
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۰۰ ب.ظ)'Masoud_MI' نوشته:  توی پی اچ پی مای ادمین هستن

دوست عزیز منم قبلا انجمنم روی یه هاست بود که خیلی شلوغ پلوغ بود ، چند تا ساب دامین و ...
اصلا کلا حتی هاست رو عوض کردم یه هاست خام گرفتم ، حتی دامنه رو عوض کردم . از یه هاستینگ دیگه بعد مای بی بی رو روش نصب کردم و این دوتا موردی که گفتم رو بهش اضافه کردم موضوع حل شد
البته ناگفته نماند یه کم سخت بود برام چون باید کانفیگ هم می کردم

اما شما که می خواید همون هاست رو خام کنید با همون دامنه ، مشکلی نباید پیش بیاد فقط سعی کنید که دیتا بیس و یوزر دیتا بیس تون هم مثل همین که الآن هست باشه به همین نام تا مشکل کانفیگ و ... پیش نیاد

اگر هم سوالی داشتید من در خدمتم

(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۰۷ ب.ظ)'Masoud_MI' نوشته:  البته تأکید می کنم با این کار فقط یوزر ها و پست ها می مونه نه چیز دیگه ها ! ( مثل اعتبار ، سپاس ، تنظیمات و ... )
اگر از من میشنوی کامل یه بک آپ از کل دیتابیس بگیر خودت رو هم اذیت نکن
راحت تره ، بعد تغییرات رو روش اعمال کن

درضمن ، قبل این کارها یک فول بک آپ فراموش نشه ! هم بخاطر احتیاط هم بخاطر داشتن پوشه public_html

موفق باشید

همین الان به ذهنم رسیده بود اینها داشتم پیغام میدادم که خودت زودتر گفتی
این فول بک آپ چطوری هست؟
با این کار همه چیز بر میگرده؟
حالا من داخل پی اچ پی مای ادمین هستم باید چه کار کنم!؟

.....
....
...
..
.

Masoud_MI میگه:
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۱۴ ب.ظ)'bensol' نوشته:  همین الان به ذهنم رسیده بود اینها داشتم پیغام میدادم که خودت زودتر گفتی

آره دوست من بر می گرده
اگر نظر من رو می خواید ، اول از توی هاست از قسمت بک آپ ، یک فول بک آپ بگیرید آخه توی پی اچ پی مای ادمین فقط میشه از دیتابیس بک آپ گرفت
بعد به هاستینگتون بگید که هاست رو براتون خام کنه
دوم مای بی بی رو نصب کنید
سوم دیتابیس رو توی هاست ایمپورت کنید

سوالی داشتید من در خدمتم

bensol میگه:
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۲۱ ب.ظ)'Masoud_MI' نوشته:  
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۱۴ ب.ظ)'bensol' نوشته:  همین الان به ذهنم رسیده بود اینها داشتم پیغام میدادم که خودت زودتر گفتی

آره دوست من بر می گرده
اگر نظر من رو می خواید ، اول از توی هاست از قسمت بک آپ ، یک فول بک آپ بگیرید آخه توی پی اچ پی مای ادمین فقط میشه از دیتابیس بک آپ گرفت
بعد به هاستینگتون بگید که هاست رو براتون خام کنه
دوم مای بی بی رو نصب کنید
سوم دیتابیس رو توی هاست ایمپورت کنید

سوالی داشتید من در خدمتم

الان این کاری که کردم درسته؟
و فقط همین لازم بود برای بک آپ یا بک آپ دیگه ای لازم هست؟
Full Backup in Progress...
Once the full backup of your account has been completed, you will receive an email at the address you specified golchinshodeh@yahoo.com

.....
....
...
..
.

Masoud_MI میگه:
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۳۵ ب.ظ)bensol نوشته:  الان این کاری که کردم درسته؟
و فقط همین لازم بود برای بک آپ یا بک آپ دیگه ای لازم هست؟
Full Backup in Progress...
Once the full backup of your account has been completed, you will receive an email at the address you specified golchinshodeh@yahoo.com

آره همین درسته ، همین بک آپ واسه خراب کردن همه چیز کافیه Big Grin
فکر کنم تیکی رو زدید که بک آپ توی خود هاست ایجاد بشه درسته ؟
اگه آره وقتی فول بک آپ تهیه شد یه ایمیل براتون ارسال میشه که فرآیند بک آپ گیری با موفقیت انجام شد ( البته انگلیسی )
بعد بک آپ رو از قسمت Home Directory دانلود کنید و تیکت بزنید بگید براتون هاست رو خام کنند
و ...

bensol میگه:
روی این گزینه Backup Destination زدم Home Directory بعد همون طور که گفتی بهم ایمیل زد انگلیسی و حالا دارم فایلی که هست رو دانلود میکنم
تا اینجا خیلی خوب بود امیدوارم به مشکل بر نخورم
خیلی ممنون
بازم حتماً سوالهای دیگه ای میاد تو ذهنم که بپرسمتصویر: images/smilies/heart.gif

.....
....
...
..
.

صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir