مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش نصب پلاگین

آموزش نصب پلاگین
(۲۰ فروردین ۱۳۹۳، ۰۷:۳۶ ب.ظ)mojtabaesf نوشته:  
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰۱:۴۲ ق.ظ)نیما نوشته:  دوست عزیز وقتی شما پلاگین و دانلود میکنی از زیپ در بیارین
بعد اون کامل مشخصه چکار کنید
همه رو داخل هاست آپ میکنی
images  در همون images
inc در همون inc
و ......
سلام
من که متوجه نشدم. مثلا ما چند تا پلاگین دارم که پوشه inc داره.یعنی هر پلایگینی رو اکسترکت کنیم محتویات به محتویات inc قبلی اضافه میشه با جای اون میشینه؟
آخه من همین کارو که کردم انجمکن کلا ارور داد مجبور شدم دوباهر نصب کنم.همش به هم ریخت.
اموزش واضح نیست
 ضمن اینکه وقتی پوشه پلاگین رو بعد از دانلود اکسترکت میکنیم چه فایلهایی اضافه هست که باید حذف بشن و چه فایلهایی ضروریه. واضح
چیزهایی که جدید هستن اضافه میشن ولی قبلی ها حذف نمیشن.
من خودم سعی کردم عموما پلاگین‌هایی که انتشار یا ارائه میدم اینجوری باشه که فایل زیپ دریافتی فقط فایل‌های مورد نیاز توش باشه، ولی مثلا اگه یه توضیحات مثل فایل readme داشت نیاز نیست آپلودش کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
الان من میخوام مثلا فارسی ساز رو نصب کنم. وقای اکسترکت میکنم. چند تا پوشه هست مثلا ادمین
آیا من باید ادمین رو در پوشه ادمین آپلود کنم؟ اخه توی ادمین هاست پوشه استایل است و تو پوشه  فارسی ساز هم استایل است؟ فقط خود پوشه ادمین رو کپی کنم یا مسیر فایل های داخلی رو هم باید جدا جدا آپلود کنم؟

یک سوال دیگه این که وقتی اکسترکت میکنم و بعد پوشه مورد نظر رو زیپ میکنم بعد از آپلود وقتی میخوام اکسترکت کنم ارورو میده و اکسترکت نمیشه

ببینید من الان فارسی ساز رو آپلود کردم . بعد از نصب خود انجمن من پوشه install رو پاک کردم. الان در خود فارسی ساز یک پوشه install هست وقتی اون آپلود باشه قسمت مدیریت انجمن برای من باز نمیشه. کمممممممک
پاسخ
فایل رو در روت اپلود کنید و اکسترکت کنید(اگر اکسترکت نمیشه بررسی کنید نام اون طولانی نباشه چون شاید به این خاطر باشه)
خب پوشه install رو حذف کنید.
پاسخ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۳، ۰۸:۳۳ ب.ظ)farsi200 نوشته:  فایل رو در روت اپلود کنید و اکسترکت کنید(اگر اکسترکت نمیشه بررسی کنید نام اون طولانی نباشه چون شاید به این خاطر باشه)
خب پوشه install رو حذف کنید.

خوب وقتی install فارسی ساز هست صفحه مدیریت لو نمیشه  ،وقتی پاک کنم لود میشه اما خوب فارسی ساز دیگه کار نمیکنه. چی کار کنم  ؟
پاسخ
اشتباه اپلود میکنی یا اشتباهی میکنی 
بده یکی مدیران براتون نصب کنن

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
به ۱.۸ انتقال داده شد.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
با سلام ببخشید اگه میشه باز تر توضیح بدید من یک پلاگین دانلود کردم وقتی که توی پلاگین توی هاست آپلود میکنم انجمن باز نمیشه وقتی حذف میکنم درست میشه و توی اون دوتا فایل persian و english بود اوناو باید چیکار کنم؟

سایت بستنی رنگی http://bastany.skyf.ir

انجمن بستنی رنگی http://bastany.skyf.ir/forum
پاسخ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۲:۱۳ ق.ظ)VIRUS Nero 007 نوشته:  با سلام ببخشید اگه میشه باز تر توضیح بدید من یک پلاگین دانلود کردم وقتی که توی پلاگین توی هاست آپلود میکنم انجمن باز نمیشه وقتی حذف میکنم درست میشه و توی اون دوتا فایل persian و english بود اوناو باید چیکار کنم؟

سلام قطعا باید فایل های زبان در جای خودشون آپلود بشن

نصب رایگان انجمن ساز مای بی بی

فارس هاستینگ (http://www.farshosting.org)
هاست پر بازدید سی پنل
هاست دایرکت ادمین
نمایندگی هاست پر بازدید
شماره تماس:
09338096067
تلگرام:
@persianfuncom
یاهو:
farshostadmin
ایمیل:
info@farshosting.org

پاسخ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵، ۰۲:۱۳ ق.ظ)VIRUS Nero 007 نوشته:  با سلام ببخشید اگه میشه باز تر توضیح بدید من یک پلاگین دانلود کردم وقتی که توی پلاگین توی هاست آپلود میکنم انجمن باز نمیشه وقتی حذف میکنم درست میشه و توی اون دوتا فایل persian و english بود اوناو باید چیکار کنم؟

شما بعضی موقع ها نیاز نیست فایل های زبان english  رو توی هاست آپلود کنید.شما طبق اون فایل پلاگین میری توی پوشه زبان(language) و میرید توی پوشه persian و اون فایل ها رو آپلود میکنید

نصب قالب

نصب پلاگین

ترجمه قالب

ترجمه پلاگین

پشتیبانی انجمن شما
پاسخ
توضیحات کافی بود ممنون
پاسخ
صفحه‌ها (3):