مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش فعال کردن حالت تایید عضویت بوسیله ایمیل

آموزش فعال کردن حالت تایید عضویت بوسیله ایمیل
Thumbs Up 
بدلیل درخواست های بسیار و اینکه کاربران اشکالات زیادی در این موارد داشتند تصمیم بر این گرفتم که این تاپیک آموزشی رو قرار بدم که کاربران بتونن با مراجعه بهش اشکالات خودشون رو در رابطه با این تنظیمات(فعالسازی کاربران توسط ایمیل) رفع نمایند.
آموزش پایین روی هاستهای پولی تست شده و قابل استفاده است... در صورتی که شما از هاست رایگان استفاده میکنید بهترین سرویس ایمیل برای جایگزینی سرویس ایمیل گوگل (gmail) میباشد. که به همین روال تنظیمات رو میشه درش اعمال کرد.
در صورتی که کسی از دوستان این آموزش رو اجرا کرد ولی در هاست رایگانش کار نداد میتونه اینجا بیان کنه تا راه حلی ویژه برای اون دارم که قرار بدم.. ولی فعلا همین آموزش هم برای هاست رایگان تست کردم مشکلی نداشت.
خب شما برای فعال کردن این تنظیمات کافیه که تنظیمات زیر را در کنترل پنل >> پیکربندی>> تنظیمات >> عکس های زیر>> اعمال شود:

سپاس و اعتبار در راه خدا فراموش نشهتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/tongue.gif
سلام
مشکلی که من دارم اینه که ایمیل فعال سازی برای ایمیل های یاهو میره ولی برای gmail نمیره
این روش رو رفتم و یه ایمیل gmail خودم رو دادم بهش ولی فایده نداشت
اگه ایمیلی که تو هاستم ساختم رو بدم فایده ای داره؟
باید برید در تنظیمات پنل جیمیلتون و قسمت فیلتر برای ایمیل ها غیرفعال کنید تا ایمیل رو فیلتر نکنه
با تشکرتصویر: images/smilies/heart.gif
ممنون
ولی مشکل من اینه که از تو سایتی که دارم واسه ایمیل های یاهو لینک میره
ولی اونایی که با ایمیل جی میل عضو میشنوند، براشون نمیره
من این اموزش شما رو رفتم و ایمیل جی میل خودم رو دادم که اونا هم که عضو میشوند براشون بره اما نمیره
در واقع مشکل من دریافت ایمیل واسه خودم نیست؛من از همین سایت هم ایمیل فعال سازی به جی میلم اومد، مشکلی با فیلتر شدن و نیومدنش ندارم
امیدوارم درست توضیح داده باشم و متوجه مشکلم شده باشید
فکر کنم مشکل از هاستتون باشه
شما ایمیل فرستندتون رو چی قرار دادید؟
یاهوئه یا جیمیله؟
اول که رفتم اونجا که شما عکس هاش رو گذاشتید قسمت ایمیل خالی بود
ولی من ایمیل gmail خودم رو دادم ولی بازم کار نکرد
یعنی اگه با ایمیل gmail خودم کار نکنه مشکل از هاست یا اونجا ایمیلی که تو پنل هاستم ساختم رو بدم
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲، ۰۴:۱۱ ب.ظ)hojjati نوشته:  اول که رفتم اونجا که شما عکس هاش رو گذاشتید قسمت ایمیل خالی بود
یعنی اگه با ایمیل gmail خودم کار نکنه مشکل از هاست یا اونجا ایمیلی که تو پنل هاستم ساختم رو بدم

مشکل از هاستتون هست.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲، ۰۴:۱۱ ب.ظ)hojjati نوشته:  اول که رفتم اونجا که شما عکس هاش رو گذاشتید قسمت ایمیل خالی بود

نام هاستتان چیست؟
من از میهن هاست ، فضای هاستم رو گرفتم
با سلام تصویر: images/smilies/heart.gif
- گزینه دوم تصویر تنظیمات میل برای وارد کردن پامترهای پی اچ پی هستش و تا اونجا که من فهمیدم ربطی به وارد کردن ایمیل نداره ( شاید اشتباه میکنم ، ولی طی آزمون خطا و خوندن راهنماش به این نتیجه رسیدم)

- در قسمت تنظیمات --> بخش جنرال کانفیگوریشن
دو گزینه به نام های ایمیل ادمین و ریترن ایمیل وجود داره. چونکه مبنای این ایمیل ها بر پایه پی اچ پی هستش می تونید تو قسمت ریترن ایمیل چنین ایمیلی بسازید.
No-replay@yourdomain.com یا هر چیزی که دلتون خواست ( گفته شد که ایمیل های این قسمت بر پایه پی اچ پی هستن ) پس بدون توجه به اینکه آیا این ایمیل در پنل هاست شما ساخته شده است یا نه پس از ثبت نام یک ایمیل با از این ایمیل و از طرف انجمن برای کاربر فرستاده میشه اما کابر نمیتونه این ایمیل رو جواب بده و براتون بفرسته ( خوبیش همینه و واسه مطلع کردن کابر که این ایمیل قابل پاسخگویی نیست پیشنهاد میکنم No-replay رو اضافه کنید)
ایمیل ادمین رو هم پاک کنید وگرنه با اون ایمیل میفرسته یا میتونید ایمیل ادمین رو هم این ایمیل رو قرار بدید.
از اونجا که  اکثرا یه هاست و دومین دارن واسه کارشون خیلی شکیل تره که از این روش استفاده بشه.

با تشکرتصویر: images/smilies/heart.gif

با تشکر

تصویر: http://www.forum.pgamedev.net/images/mybb-pro/logo.gif
صفحه‌ها (2):