مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (17):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • ...
  • 17
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش تب بندی پروفایل به سبک vb

آموزش تب بندی پروفایل به سبک VB
الان ما که از طراحی پروفایل استفاده میکنیم چطوری باید طراحی پروفایل رو اضافه کرد؟
الان تمامی طراحی های کاربران پریده با این کد! متغییرهاش اضافه شد اما باز هم همونطوره

Huh
پلاگین طراحی پروفایل با تب بندی پروفایل ناسازگاری دارد

خب نمیشه سازگارش کرد؟ بحرحال واسه هرچیزی یه راهی هست! الان تنها مشکل ما همینه!
اونقدرم مهمه برای کاربرانمون که اصلا امکانش غیرفعال کردنش نیست متاسفانه!

Huh
باید یه پلاگین جدا نوشته بشه میتونید درخواست نوشتن پلاگین بدید

والا ما بیش از 6 ماهه درخواست دو پلاگین دادیم هنوز اتفاقی نیوفتاده بعد درخواست یک پلاگین دیگه بدیم!
الان بالاخره یه ناسازگاری بین کدها هست که باعث میشه پلاگین زیباسازی پروفایل از کار بیوفته ، بعید میدونم نیاز به پلاگین جدید داشته باشه

Huh
(۲۸ دى ۱۳۹۲، ۰۷:۰۸ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  والا ما بیش از 6 ماهه درخواست دو پلاگین دادیم هنوز اتفاقی نیوفتاده بعد درخواست یک پلاگین دیگه بدیم!
الان بالاخره یه ناسازگاری بین کدها هست که باعث میشه پلاگین زیباسازی پروفایل از کار بیوفته ، بعید میدونم نیاز به پلاگین جدید داشته باشه
نگاه کن طراحی پروفایل کارش اینه که اون اطلاعات رو که می‌گیره یه استایل میزاره بالاش که با کدهاش پیش‌فرض سازگاره و استایلی که کاربر برای طراحی استفاده کرده رو استفاده می‌کنه.
حالا این کدهاش تغییر کرده نسبت به پروفایل اصلی پس ناسازگاری به وجود میاد.
برای حلش می‌تونی ببینی توی اصلی با نصب پلاگین طراحی چه کدهایی به member_profile اضافه می‌شه، تو هم اون کدها رو به کدهای تب‌بندی اضافه کنی.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
الان دو کد به member_profile اضافه میشه
یکیش برای دکمست
یکیش هم برای همه اعمال تغییرات css

{$profiledesigncss}
{$profiledesigneditor}

حالا من کد اول رو تو 5 تب پروفایل قرار دادم بعد و قبل </head> هم قرار دادم! به صورت پیشفرض فقط یک کد میومد اونم قبل از </head> قرار میگیرفت اما باز تغییراتی صورت نگرفت

شما یه بررسی کنید

اصلی ترین دلیل برای اجرا نشدن فکر کنم این کد باشه
<link href="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/tabs/css/tabs.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

Huh
بزرگواران اگر راهی نیست برای قرار دادن طراحی پروفایل بگید ما بیخیال تب بندی پروفایل بشیم!
منتظرن اکثریت کاربرانمون

Huh
(۲۸ دى ۱۳۹۲، ۰۷:۵۷ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  الان دو کد به member_profile اضافه میشه
یکیش برای دکمست
یکیش هم برای همه اعمال تغییرات css

{$profiledesigncss}
{$profiledesigneditor}

حالا من کد اول رو تو 5 تب پروفایل قرار دادم بعد و قبل </head> هم قرار دادم! به صورت پیشفرض فقط یک کد میومد اونم قبل از </head> قرار میگیرفت اما باز تغییراتی صورت نگرفت

شما یه بررسی کنید 

اصلی ترین دلیل برای اجرا نشدن فکر کنم این کد باشه 
<link href="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/tabs/css/tabs.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
در صورت حذف کدی که گفتی مشکلت حل میشه؟ 
اگه آره کد رو بزار قبل از کد
کد پی‌اچ‌پی:
{$profiledesigncss}
{
$profiledesigneditor

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
نه من نگفتم مشکل حل میشه ، عرض کردم اصلی ترین می تونه این باشه.

الان دقیقا همون دو فایل به پروفایل اضافه میشند من این دو فایل رو کله پروفایل خط به خط کپی کردم ولی جواب نداد!

احتمالا باید تو فایل css کد تب بندی پروفایل قرارش بدیم ! البته احتمالا فقط نمیدونم کدوم قسمتش!

Huh
صفحه‌ها (17):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • ...
  • 17