مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (6):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش افزودن دکمه برای ویرایشگر پیشرفته ckeditor

آموزش افزودن دکمه برای ویرایشگر پیشرفته CKEditor
Heartدرست شد . خیلی ممنونمHeart

میخوام مای کد افزودن کلید رو اضافه کنم . که هم بشه بش لینک داد و هم عنوان کلید (اینم لینک مای کد) حالا من میخوام وقتی این مای کد رو به ادیتورم اضافه کردم و روش کلیک کردم دوتا کادر بیاد یکی برای وارد کردن عنوان کلید و یکی هم برا وارد کردن لینک کلید . مدیر محترم انجمن در پست های اول یک فایل ضمیمه کردند (اینو میگم) که همین کار رو می کنه ولی فقط یک کادر میاد که عبارتی رو که در کادر وارد می کنی بین مای کد ها وارد می کنه . اگه مهندسین لطف کنن همین ر ویرایش کنن برا مای ممنون میشم .
قبلا نتونستم پستم رو بفرستم به شکل زیر ضمیمه کردم .
بفرمایید با افیس 2003 هم ضمیمش کردم گفتم شاید 2010 رو نصب نباشید
http://my-bb.ir/Thread-%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-%D8%AF%DA%A9%D9%85%D9%87
اینم لینک مای کدی که میخوام وقتی روش کلیک کردم دوتا کادر بیاد یکی برا عنوانش و یکی برا لینک  .

این مای کد دکمه هستش

فایل‌های پیوست

.rar   New Microsoft Word Document.rar (اندازه 15 KB / تعداد دانلود: 25)
.rar   New Microsoft Word Document.rar (اندازه 15 KB / تعداد دانلود: 15)

وقتی دکمه ایی تعریف می کنیم راهی هست پنجره دریافت متن تبدیل به دوتا پنجره بشه .به طوریکه وقتی روی دکمه کلیک کردیم یه پنجره ازمون اطلاعات دریافت کنه  به همراه تگی متن رو داخلش قرار میده و به محض کلیک روی تایید پنجره ،پنجره دوم باز بشه و اطلاعات دیگه رو دریافت کنه و دومی هم تگ خودش رو داشته باشه

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲، ۰۱:۵۷ ق.ظ)majid1605 نوشته:  وقتی دکمه ایی تعریف می کنیم راهی هست پنجره دریافت متن تبدیل به دوتا پنجره بشه .به طوریکه وقتی روی دکمه کلیک کردیم یه پنجره ازمون اطلاعات دریافت کنه  به همراه تگی متن رو داخلش قرار میده و به محض کلیک روی تایید پنجره ،پنجره دوم باز بشه و اطلاعات دیگه رو دریافت کنه و دومی هم تگ خودش رو داشته باشه
بله میشه.
برای اینکار نیاز به دانستن js دارید بعدش میتونید با خونده وب‌سایت زیر کامل به مقصودتون برسید:
docs.ckeditor.com

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
سلام

اگر پوشه colordialog رو از پوشه plugins سی کا ادیتور کپی و تو بخش پلاگینهای ckeditormini پیست کنیم، اونوقت دکمه رنگ به ویرایشگر کوچک اضافه میشه؟؟

نیازی به این کار نیست ! وارد کنترل پنل شوید حالا بخش پیکربندی و سپس تنظیمات پلاگین CKEditor را کلیک کنید .  در بخش تولبار ویرایشگر کوچک
بجای کدهای زیر :
کد:
[ 'FontSize', 'Bold', 'Italic', 'Underline' ],

این کدها را جایگزین کنید :

کد:
[ 'FontSize','TextColor', 'Bold', 'Italic', 'Underline' ],

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ۰۴:۵۸ ب.ظ)sepna نوشته:  نیازی به این کار نیست ! وارد کنترل پنل شوید حالا بخش پیکربندی و سپس تنظیمات پلاگین CKEditor را کلیک کنید .  در بخش تولبار ویرایشگر کوچک
بجای کدهای زیر :
کد:
[ 'FontSize', 'Bold', 'Italic', 'Underline' ],

این کدها را جایگزین کنید :

کد:
[ 'FontSize','TextColor', 'Bold', 'Italic', 'Underline' ],

اینکار رو کردم، ولی رنگ نیومد تو ویرایشگر

من همه این کارا رو کردم ولی نوار ویرایشگرم غیب شده همون کارایی که شما انجام دادن طبق اموزش منم انجام دادم الان باید چیکار کنم

سلام من مای کد فلش رو همون طور که گفته بدودین بدون هیچ اشکالی قرار دادم اما الان ویرایشگر غیب شده نمیدونم چرا همه مراحل رو درست رفتم
درضمن یه سوال دارم از دوستان جدیدا سوال که میپرسی ماه به ماه کسی جوابتم نمیده نمونش خودم این سوال قبلی رو خیلی وقته ارسال کردم اما کسی جواب نمیده برای ساید بار و چند تا چیز دیگه سوال پرسیدم برای راهنمایی اماکسی جواب نمیده
البته شرمنده فقط خواستم ببینم دلیلش چیه

(۱۲ دى ۱۳۹۲، ۰۷:۱۸ ب.ظ)arman نوشته:  من همه این کارا رو کردم ولی نوار ویرایشگرم غیب شده همون کارایی که شما انجام دادن طبق اموزش منم انجام دادم الان باید چیکار کنم
کدهایی که قرار دادین رو بزارین تا ببینیم کجاش مشکل ایجاد شده.
(همچنین از قسمت inspect Element مرورگر می‌تونید بفهمید مشکل از کجاست.)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
صفحه‌ها (6):