مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (6):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش افزودن دکمه برای ویرایشگر پیشرفته ckeditor

آموزش افزودن دکمه برای ویرایشگر پیشرفته CKEditor
دوست گرامی
مای کد فلش شمارو آزمایش کردم کلا کار نمیکرد ، اما مای کد فلش دیگری که فقط سایز نداشت کار میکرد.
درضمن ورژن جدید خط 791 این هستش :
کد پی‌اچ‌پی:
                    $codebuttons .= "magicline,code,videos,phpblock,mybbbasicstyles,timenow' 
که البته اسپویلر رو بهش اضافه کردیم.
این کد ها جایگزاریش رو بلدیم ، اما این ورژن جدید ظاهرا باید فایل پلاگین اماده ایی که قرار دادید رو تغییر بدید ...
اگز زحمتی نیست انجام بدید + یه فایل آماده متن چشمک زن و پخش آنلاین موزیک هم میخواستیم ، مای کد همشون امادست.
همینطور متن چشمک زن هم میخواستیم مای کدش رو اضافه کنیم همه چیشو ساختیم اما کار نمیکنه .
پیوست شد یه نگاه بندازید به کدهاش...
مای کدش به خوبی کار میکنه.

.zip   blink.zip (اندازه 3.14 KB / تعداد دانلود: 14)

یکی از بزرگواران لطف کنه آماده دکمه
موزیک آنلاین : http://community.mybb.com/thread-92449.html
متن چشمک زن : \[blink\](.*?)\[/blink\]
<blink>$1</blink>
فلش : ...
رو آماده قرار بده تا مشکلی تمای دوستان حل بشه سپاسگزار میشم. هرچند پلاگین بانک رم نصب داریم و فکر میکنم قرار دادن دکمه بانک رو تا کسی نصب نکنه ندونه به چه صورته اموزشش.

Huh
بزرگواران به این سه چهار دکمه ایی که بالا اشاره کردم ،  آمادشنونو شدیدا نیاز داریم
کسی هست برام اماده کنه با پرداخت هزینش.
فکر کنم جز اقای توفیقی کسی دقیق ندونه به چه صورت اضافه میشند

Huh
شما می تونید از آموزش استفاده کنید!Smile
تنها عبارت منظم برای نوشتن پلاگین برای ادیتور کافی است!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
مشکل همینه بزرگوار همون رو موندیم!!
الان جایگزاری میکنیم طبق اموزش اول اما ادیتور ظاهر نمیشه.
این اموزش فلشی هم که دوستمون اماده دادن رو جایگزاری کردیم باز کار نکرد .
فقط اسپویلر کار کرد...
فکر نمیکنم اماد کردن این دو سه دکمه زیاد زمان بر باشهتصویر: images/smilies/blush.gif
بنده محتویات سه دکمه مد نظر رو آماده کردم!
فولدر ها و آیکن ها و... فقط میمونه کدها داخله plugin و فایل js ویرایش شند ، اگر یکی بزرگواری کنه ممنون میشم زیاد وقت گیرم نیست .

.zip   music.zip (اندازه 3.44 KB / تعداد دانلود: 12)

.zip   blink.zip (اندازه 2.86 KB / تعداد دانلود: 15)

.zip   swf.zip (اندازه 6.05 KB / تعداد دانلود: 13)

Huh
(۳۱ تير ۱۳۹۲، ۰۹:۴۱ ق.ظ)'KalKalForum' نوشته:  مشکل همینه بزرگوار همون رو موندیم!!
الان جایگزاری میکنیم طبق اموزش اول اما ادیتور ظاهر نمیشه.
این اموزش فلشی هم که دوستمون اماده دادن رو جایگزاری کردیم باز کار نکرد .
فقط اسپویلر کار کرد...
فکر نمیکنم اماد کردن این دو سه دکمه زیاد زمان بر باشهتصویر: images/smilies/blush.gif
بنده محتویات سه دکمه مد نظر رو آماده کردم!
فولدر ها و آیکن ها و... فقط میمونه کدها داخله plugin و فایل js ویرایش شند ، اگر یکی بزرگواری کنه ممنون میشم زیاد وقت گیرم نیست .

شما اگر آموزش را مرحله به مرحله انجام بدهید میشه خوب هم میشه ! در ضمن آدرس سایتون هم قرار بدهید تا بهتر بتوانیم پشتیبانی کنیم .

ابتدا باید مای کد فلش را ایجاد کنید .

وارد پنل اصلی انجمن بشوید و روی پیکربندی کلیک کنید . سپس در منوی سمت راست مای کد Mycode را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید . سپس بر روی افزودن MyCode تازه کلیک کنید .

در قسمت عنوان عبارت زیر را بنویسید :
 کد:
کد:
swf

در قسمت توضیح کوتاه بنویسید : اجرا کننده فایلهای فلش

در قسمت عبارت منظم کد زیر را قرار دهید :

کد:
\[swf=([0-9]{1,3}),([0-9]{1,3})\](.*)\[/swf\]

در قسمت عبارت جایگزین کدهای زیر را قرار دهید :

کد:
 <object type="application/x-shockwave-flash" data="$3" width="$1" height="$2"><param name="movie" value="$3" /><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="wmode" value="transparent" /></object>

قسمت فعال باشد را بر روی گزینه بلی قرار بدهید .

در قسمت چیدمان نمایش هم نیازی نیست چیزی بنویسید . سپس بر روی دکمه ذخیره ی MyCode کلیک کنید .

نحوه ی استفاده مای کد بدین شکل می باشد :
کد:
[swf=275,200]http://uploads.sepna.com/image/advert/maths-calculator.swf[/swf]

توضیحات :

کد:
[swf=275,200] //  تعیین مقدار ارتفاع و پهنا

و

کد:
http://uploads.sepna.com/image/advert/maths-calculator.swf  // آدرس فایل فلش

و در آخر

کد:
[/swf]

فایل دکمه swf هم قبلا اضافه شده است . آنرا دانلود کنید . این فایلهای شما اشتباه هستند .

خب عزیز بنده هم میدونم اشتباه هستند ، قرار دادم که مشکلات رفع بشه و بنده استفاده کنم.
همشون یکی هستند
فقط ایکن ها هست و نام هاش... محتویات درونی رو طبق آموزش دقیق میریم اما ادیتور لود نمیشه
یعنی هرچی اضافه میکنم ادیتور بالا نمیاد.

دوست دارم اقای توفیقی یکی از فایل های بالارو اضافه کنه چک کنیم ببینیم کجای کار ما ایراد داشته که باعث لود و بالا نیومدن ادیتو رمیشه.

Huh
هر  کاری کردم درست نشد لطفا mybbirckeditor.php که کداشو ویرایش کردید اینجا بذارید تا مستقیما اپلود کنیم .و ازش الهام بگیریم

دوباره تو یه هاست دیگه تمام مراحل رو رفتم ولی هیچ کدی به ادیتور اضافه نمیشه لطفا راهنمایی کنید Confused خودم سرچ بلد اگه میشه راهنمایی کنید .

من تنها به امید افزودن مای کد به این ادیتور کوچ کردم قربون دستتون Heart

آموزش به تناسب آخرین نسخه رسمی ارائه شده تغییر یافت.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲، ۱۲:۵۲ ق.ظ)Tofighi نوشته:  آموزش به تناسب آخرین نسخه رسمی ارائه شده تغییر یافت.

اقا کجاش تغییر یافت ؟ اخرین نسخه رسمی 2 هست ؟ Huh
مهندس خیلی به راهنمایی نیاز داریم

صفحه‌ها (6):