مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش آپلود سنتر

آموزش آپلود سنتر
وارد هاست بشین قسمت sub domain دامنه مورد نظر که میخواین را وارد کنین سپس از قسمت فایل منجر پوشه درخواستی ایجاد میشود حالا اطلاعاتی که میخواهید در انجا اپلود کنید Heart

پاسخ
میشه کامل توضیح بدین من یکم مبتدی هستم

بلدم این آدرسو بسازم Up.GameTops.irبقیشو بلد نیستم

پاسخ
کلیجا نمیخوام باشه یکی دیگه معرفی کنید که امکاناتش زیاد باشه

پاسخ
متاسفانه مای بی بی خودش آپلود سنتر نداره Huh اگه میشد کاری کرد تصاویر پیوست شده توسط کاربران در ارسال دیده شوند عالی بود .

پاسخ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ق.ظ)salondaran نوشته:  متاسفانه مای بی بی خودش آپلود سنتر نداره Huh اگه میشد کاری کرد تصاویر پیوست شده توسط کاربران در ارسال دیده شوند عالی بود .
این گزینه رو داره!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
میشه توضیح بدین چطوری ؟

پاسخ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۲۰ ق.ظ)Drow-Ranger نوشته:  میشه توضیح بدین چطوری ؟

ببینید شما اگر میخواهید کاربران میهمان نیز عکس را مشاهده کنند باید از ویرایش گروه کاربری مجاز به استفاده از پیوست را  تیک بزنید و برای اضافه کردن پیوست به پست بعد از پیوست جلوش دو تا گزینه به نام افزودن به پست و حذف می اید روی افزدون به پست کلیک کنید Sleepy

پاسخ
اما اندازه تصویر پیوست شده وقتی در پست اضافه میشه کوچیکه و یک مشکل دیگه اینکه از روی هاست نمیشه آپلود کرد .

ببخشید زیاد سوال می پرسم بالا رفتن حجم تصاویر پیوست شده تاثیر منفی روی انجمن نداره ؟یعنی باعث افزایش حجم دیتابیس و ... و کم شدن سرعت و فشار روی سرور نمیشه ؟

پاسخ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۲، ۰۳:۲۳ ب.ظ)salondaran نوشته:  اما اندازه تصویر پیوست شده وقتی در پست اضافه میشه کوچیکه و یک مشکل دیگه اینکه از روی هاست نمیشه آپلود کرد .

ببخشید زیاد سوال می پرسم بالا رفتن حجم تصاویر پیوست شده تاثیر منفی روی انجمن نداره ؟یعنی باعث افزایش حجم دیتابیس و ... و کم شدن سرعت و فشار روی سرور نمیشه ؟

۱- اندازه عکس ها رو در تنظیمات میشه توی پیکربندی در قسمت جستجوی تنظیم ها بنویسید attach براتون میاد.
۲- نه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
ممنونم انجام دادم و درست شد یه مشکلی داره عکس های خیلی بزرگ از صفحه میزنه بیرون البته تعجبه چون من پلاگین تنظیم کننده ابعد تصاویر نصب کردم !!! Huh
فقط هرچی گشتم پیدا نتونستم بکنم که از کجا حداگثر حجم مجاز برای پیوست برای هر کاربر باید تنظیم بشه . چیکارکنیم عکس پیوست شده وقتی تو ارسال فرستاده میشه وسط بیوفته ؟

پاسخ
صفحه‌ها (3):