مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آمارگیر

[حل‌شده] آمارگیر
سلام
ببخشید وبگذر خیلی سرعت رو میگیره انگار.
میخواستم بدونم شماهایی که آمارگیر اینجوری ندارید پس چطوری آمار انجمنتون رو نیبینید و ازش مطلع میشید.ممنون

مهم بودن رو فراموش کن!
تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روز دوشنبه است…
به قصد کمک پاسخ بدید، نه رقابت
-----------------------------------

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
فارس هاستینگ میگه:
سلام . انجمن خودش یک آمارگیر داره میتونید افزونه نمایش کاربر هارو در 24 ساعت گذشته نصب کنید میبینید که چقدر بازدید داشتید.

نصب رایگان انجمن ساز مای بی بی

فارس هاستینگ (http://www.farshosting.org)
هاست پر بازدید سی پنل
هاست دایرکت ادمین
نمایندگی هاست پر بازدید
شماره تماس:
09338096067
تلگرام:
@persianfuncom
یاهو:
farshostadmin
ایمیل:
info@farshosting.org

پاسخ
Tofighi میگه:
میتونید از اسکریپت piwik استفاده کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
ctboard.com میگه:
(۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۲۰ ب.ظ)ashpazkhanoom نوشته:  سلام
ببخشید وبگذر خیلی سرعت رو میگیره انگار.
میخواستم بدونم شماهایی که آمارگیر اینجوری ندارید پس چطوری آمار انجمنتون رو نیبینید و ازش مطلع میشید.ممنون

اگر فقط برای اطلاع خود می خواهید ، می توانید از گوگل آنالیز استفاده نمایید.
پاسخ
آشپزخانم میگه:
ممنونم ازتون 
اما از بین این سه تایی که گفتید من کدوم رو انتخاب کنم؟؟
افزونه سنگین نمیکنه سایتمو؟؟
اون اسکریپت چه طور؟

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
آشپزخانم میگه:
گوگل آنالیز هم که فقط برای آی پی های خارج از ایران قابل استفاده هستش

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
روش های آمار گرفتن زیاده.
نگاه کنید,وب گذر درسته زمان لود نشون میده که داره از سایت وب گذر میخونه.اما اصلا این درست نیست که سرعت رو میگیره و باعث سنگین شدن میشه.
آمارگیر طوریه که میاد فراخوانی میکنه.هیچ سنگینی نداره.
همیشه اسکریپت سنگینی و بالابردن لود بیشتری نسبت به این کدهای وب گذر و از این دسته داره.
شما اسکریپتی که نصب میکنید,میاین یک دیتابیس واسش درست میکنید.خوب حالا یک سوال از شما,
وقتی که کسی بیاد داخل سایت شما این اسکریپت میاد با دیتابیس درگیر میشه.این سرعت رو پایین میاره یا اینکه اسکریپت وب گذر که این کار توی سایت وب گذر انجام میشه؟
شاید اسکریپتی باشه که ساده تر باشن.اما وب گذر دیگه کامله.
والا بعضی وقها انقدر سایت رو شلوغ میکنیم که کاربر گم میشه و یک ساعت باید صبر کنه برای لود.فقط یک وب گذر رو موندیم.
شما مثلا سایتتون,موقع لود شدن,که آخر سایتتون,آخرین ارسال ها هستش.اون رو ببینید چقدر طول میکشه تا لود شه.اومدین آجاکس استفاده کردین.اما چرا این لود روی سایت من نیست؟
iedb.ir/acc
هم یک دقیقه طول میکشه تا یکی یکی آمارگیرتون لود شه.خوب معلومه که این چیزا خیلی بیشتر تاثیر دارن تا وب گذر و .....
در مورد روش های آمارگیری.یا از داخل کنترل پنل اصلی سایت میشه آمار دقیق رو به دست آورد.داخل کنترل پنل یک جایی داره به نام webanalyzer
یا اینکه همین آمارگیر ها مثل وب گذر نصب میشه.یا دیگه میرن سر اسکریپت.
موفق باشید.

پاسخ
آشپزخانم میگه:
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۳۶ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام و درود.
سلام
روش های آمار گرفتن زیاده.
نگاه کنید,وب گذر درسته زمان لود نشون میده که داره از سایت وب گذر میخونه.اما اصلا این درست نیست که سرعت رو میگیره و باعث سنگین شدن میشه.
آمارگیر طوریه که میاد فراخوانی میکنه.هیچ سنگینی نداره.
من از این چیزا سر در نمیارم، اینکه میگم سنگینه به خاطر اینه که بقیه میگن.
همیشه اسکریپت سنگینی و بالابردن لود بیشتری نسبت به این کدهای وب گذر و از این دسته داره.
شما اسکریپتی که نصب میکنید,میاین یک دیتابیس واسش درست میکنید.خوب حالا یک سوال از شما,
وقتی که کسی بیاد داخل سایت شما این اسکریپت میاد با دیتابیس درگیر میشه.این سرعت رو پایین میاره یا اینکه اسکریپت وب گذر که این کار توی سایت وب گذر انجام میشه؟
شاید اسکریپتی باشه که ساده تر باشن.اما وب گذر دیگه کامله.
والا بعضی وقها انقدر سایت رو شلوغ میکنیم که کاربر گم میشه و یک ساعت باید صبر کنه برای لود.فقط یک وب گذر رو موندیم.
شما مثلا سایتتون,موقع لود شدن,که آخر سایتتون,آخرین ارسال ها هستش.اون رو ببینید چقدر طول میکشه تا لود شه.اومدین آجاکس استفاده کردین.اما چرا این لود روی سایت من نیست؟
خب من که قبلا هم گفتم موضوع سنگین بودن سایتمو. خب من از آجاکس سر در نمیارم. الآن این آمارگیرم رو چیکارش کنم تا درست بشه؟ من 50 درصد پلاگین هامو پاک کردم. اما تغییر خاصی نکرده انگار. ممکنه بگید چه کارهایی انجام بدم؟؟
iedb.ir/acc
هم یک دقیقه طول میکشه تا یکی یکی آمارگیرتون لود شه.خوب معلومه که این چیزا خیلی بیشتر تاثیر دارن تا وب گذر و .....
در مورد روش های آمارگیری.یا از داخل کنترل پنل اصلی سایت میشه آمار دقیق رو به دست آورد.داخل کنترل پنل یک جایی داره به نام webanalyzer
از کجای پنل؟؟؟ توی خود مای بی بی یه جایی به اسم آمار داره که خیلی مسخرست. منظورتون اونه؟
یا اینکه همین آمارگیر ها مثل وب گذر نصب میشه.یا دیگه میرن سر اسکریپت.
موفق باشید.

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام.راستی قبل اینکه سوالاتتون رو جواب بدم. این رو بخونید.از سایت gtmetrix میخواستم سرعت لود رو بسنجم.ببین چقدر لود سنگین بوده که پیغام خطا داده:
کد:
Analysis Error

The page took too long to load

GTmetrix tried to analyze the page, but it took longer than 2 minutes to finish loading
میبینید چقدر سایتتون سنگینه؟
حالا جواب سوالاتتون :

خب اینو من بهتون گفتم که سنگینه.سرعت سایت خیلی پایینه و اینکه سایت خیلی سنگینه.فکر کنم هرچی بود و نبوده رو نصب کردین.حتی به صورت آژاکس هستش.
اینو در نظر بگیرید که شما وقتی پلاگینی نصب میکنید یا به صورت آژاکس یا قالبتون طوری هستش که خیلی چیزا رو باید فراخوانی کنه برای سایت,هی فکر کنید باید بیاد یک فایل رو چندین فایل رو بگرده و پیدا کنه و بیاره بالا.شایدم از قالب باشه.شاد از پلاگین.شایدم روی یک سرور دیگه مشکل نداشته باشید.
سوال اولیش بود.
سوال دومی
نگاه کنید آجاکس رو چطوری بهتون توضیح بدم.یک جور به صورت پیشرفته هستش.مثلا آمارگیر من بدون هیچ چیزی میاد بالا.اما برای شما باید فایل های آمار گیر و فایل style رو فراخوانی کنه و بعد یکی یکی داره آمارگیرتون پست هارو میذاره.مثلا به این صورت.
آمار انجمن که زیر انجمن هستش و آمار گیرتون رو میتونید غیر فعال کنید.اگه میتونید دوباره برگردونید این کارو انجام بدین.اگه بتونید همینو واسه تست غیر فعال کنید ببینید تاثیری داره یا نه.

سوال سوم,آمار مای بی بی رو که نگفتم.آمارگیری که در کنترل پنل وجود داره.داخل سی پنل یا دایرکت ادمین.این قسمت وجود داره.

پاسخ
آشپزخانم میگه:
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۱۴ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام.راستی قبل اینکه سوالاتتون رو جواب بدم. این رو بخونید.از سایت gtmetrix میخواستم سرعت لود رو بسنجم.ببین چقدر لود سنگین بوده که پیغام خطا داده:
کد:
Analysis Error

The page took too long to load

GTmetrix tried to analyze the page, but it took longer than 2 minutes to finish loading
میبینید چقدر سایتتون سنگینه؟
خخخخخ. قبلا خودم رفته بودم توی اون سایت اما همین اخطار رو داده بود بهم.
حالا جواب سوالاتتون :

خب اینو من بهتون گفتم که سنگینه.سرعت سایت خیلی پایینه و اینکه سایت خیلی سنگینه.فکر کنم هرچی بود و نبوده رو نصب کردین.حتی به صورت آژاکس هستش.
درسته. قبلا هر چی بود رو نصب کرده بودم چون نمیدونستم سنگین میشه سایتم. حالا هم خیلیاشو پاک کردم.
اینو در نظر بگیرید که شما وقتی پلاگینی نصب میکنید یا به صورت آژاکس یا قالبتون طوری هستش که خیلی چیزا رو باید فراخوانی کنه برای سایت,هی فکر کنید باید بیاد یک فایل رو چندین فایل رو بگرده و پیدا کنه و بیاره بالا.شایدم از قالب باشه.شاید از پلاگین.شایدم روی یک سرور دیگه مشکل نداشته باشید.
به نظر خودم 100 مگ کم باشه برای سایتم. هرچند الآن 30 مگ ازش استفاده شده.
الآن چه راه حلی رو یپیشنهاد میکنید؟ آیا نیازی هست تاپیک جدیدی ایجاد کنم؟؟
راسی اگه یه پلاگینی فقط نصب باشه و استفاده خاصی ازش نشه باز هم مشکل ایجاد میکنه؟

سوال اولیش بود.
سوال دومی
نگاه کنید آجاکس رو چطوری بهتون توضیح بدم.یک جور به صورت پیشرفته هستش.مثلا آمارگیر من بدون هیچ چیزی میاد بالا.اما برای شما باید فایل های آمار گیر و فایل style رو فراخوانی کنه و بعد یکی یکی داره آمارگیرتون پست هارو میذاره.مثلا به این صورت.
آمار انجمن که زیر انجمن هستش و آمار گیرتون رو میتونید غیر فعال کنید.اگه میتونید دوباره برگردونید این کارو انجام بدین.اگه بتونید همینو واسه تست غیر فعال کنید ببینید تاثیری داره یا نه.
از این نوشته هاتون هیچی متوجه نشدم.
سوال سوم,آمار مای بی بی رو که نگفتم.آمارگیری که در کنترل پنل وجود داره.داخل سی پنل یا دایرکت ادمین.این قسمت وجود داره.
رفتم اما انگلیسی بود و چیزی ازش نفهمیدم.

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir