مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آغاز

آغاز
سلام
خیلی جالبه که مدیر سایت نباشی و اولین ارسال اون رو درج کنید
افتتاح ابن پشتیبانی رو به همتون تبریک میگم
امیدوارم لحظات خوبی رو داشته باشید
پاسخ
سپاس از شما دوست عزیز.
البته هنوز وبسایت به صورت کاملا رسمی افتتاح نشده و درگیر کارهای سایت هستیم.
ان شاء الله به زودی سایت به عنوان پشتیبانی رسمی مای بی بی در ایران شروع به کار خواهد کرد.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
بنده هم افتتاح فرعی (غیر رسمی) سایت رو تبریک میگم امیدوارم همه در راستای Mybb موفق باشیم.

خداحافظ MyBB...

WWW://VBPERSIAN.IR
پاسخ
تبریک جناب توفیقی

یه مدت نمیتونم فعالیتی داشته باشم ! Sad
وقتی برگردم .... Idea
پاسخ
درود .

من رضا وطن پور هستم کسی که بعضی ها میخواین فعلا مشخصات من رو معلوم کنن .

نمیدونم جاشه بگم یا نه ولی بهتر میدونم و دوس دارم ارسال شماره 1 من همین باشه .

هر کی که هر جور دوست داره برداشت کنه حرفام ...
50 درصد از کاربران مای بی بی شاید من رو بشناسن و علیرضا توفیقی رو همه خوب و بد رو هم میشناسن
وقتی یک بچه 1 ساله دو تا سیب جلوش بذاری یکی سالم یکی خوب میدونه سراغ کدوم بره .
این حرفارو به آدمی میگم که سایتش رو علیرضا سایت کردم بعدشم من و علیرضا شوت شدیم بیرون خیلی راحت و آسون
و جمع ارسال من و اون حالا حداقل به 1900 تا میرسید حرفم اینه اگه واقعا مرده 1900 تا پست های مارو پاک کنه نه این که بیاد اسم مارو عوض کنه و یا نه این که بیاد بگه الکی پاک نمیکنم تا هویتش مشخص بشه
تحلیل و بررسی :

این آقا فرمود مدیر این سایت هیچ چیز بلد نیست ولی تمامی پلاگین های که نوشته شده در اون مرجع برای علیرضا توفیقی می باشد
ایشون خودشون رو بزرگترین کد نویس و پست بیت نویس میدوننن مگر تغییر دو خط رنگ آدم اسم رو خودش میذاره ؟
تمامی پست بیت های که ایشون زده ریپ وبی ایران انجمن میهن دانلود اون پست بیت ها از تاریخ 88 داره پست بیت های رنگی که گذاشته شده همه ctrl+c من بعد ctrl+v بوده که از مرجع پشتیبانی ترکیه برداشته تمامی حرفای من با سند و مدرک در صورت لزوم نشون همه میدم

تمامی تحمت های که به ما زده شده بی جواب نخواهد ماند
امیدوارم این پست رو خونده باشه اگه تا روزهای آینده پست های ما توی مرجع ایشون پاک نشه ازشون شکایت میشه به طور جدی .

نتیجه گیری

هیچ وقت یک گل بد بو خوش بو نمیشه . انسان ذاتش همینه زود رنگ عوض میکنه کسی که یک روزی فریبمون میداد الان تمام زحمت های ما رو نادیده گرفته .
از قدیم گفتن هیچ وقت ماه پشت ابر نمیونه
هر کدوم از کارهای ما که هنوز توی اون سایت هستن اگه انتشار دوباره داده بشه یا 100% پاک نشه از سایت ایشون و خودشون شکایت خواهد شد
البته لازم بگم هفته پیش تهران بودم و ترتیب شکایت نامه داده شده
آدرس در تهران خیابان مطهری روبه روی خیابان سلیمان خاطر دادسرا ناحیه 31 ویژه جرائم رایانه ای

دور از حاشیه : افتتاح این پشتیبانی رو به آقای توفیقی و کسانی که کمکشون کردن تبریک میگم امیدوارم این آخرین تاپیک باشه که وارد حاشیه شدم .
امیدواریم مای بی بی رو به اونجای که لیاقتش هست برسونیم و این سایت رو یکی از بهترین پشتیبانی ها در بین سایت های ایرانی بکینم

به امید موفقیت های روز افزون . وطن پور

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress
پاسخ
سلام
تبریک میگم ..
امید وارم مرجعی به دور از حاشیه باشه موفق باشید
حدود 19 تا مرجع وردپرس هست طراحی و.. هیچکدوم این مسله را ندارن نمیدونم چرا توی مای بی بی اینطوری شده ..
بی خیال مهم نیست ..
پاسخ
آره کاملا درسته..
ایشون یه آدم از خود راضی و متکبر و مغروره...
من خودم چندین شواهد دارم که خود ایشون قبلا یه پلاگین نصب کردن هم بلد نبود و یکی دیگه این کار رو براش میکرد...
همین آقایی که ادعای بزرگترین کدنویسی رو داره به اصرار دوستم تو همون سطر اول مونده بود و نتونسته بود چیزی بنویشه..

از همین جا میگم....
مدیر کل مرجع مختلفی که کاربرانش اینجا هستند اگه به ارسالاش نگاه کنید تا الان به تنهایی و به خودی خود هیچ پشتیبانی به کاربران نداده و فقط بلده بلاک کنه کاربران رو و بعد زیر ارسالش بنویشه از گوشت سگ هم حرام تره و من رضایت ندارم و ........

بیشترین پشتیبانی هم یا توسط جناب توفیقی بود یا مدیرانش نه خود ایشون

والسلام
پاسخ
خوش حال میشم دوستان از حاشیه بپرهیزند....Smile

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
واقعا این رو به شما هم گفته؟
نقل قول:از گوشت سگ هم حرام تره و من رضایت ندارم و ........
دقیقا همین رو به منم گفته بود. چقدر یه آدم میتونه نمک نشناس باشه؟ Exclamation
منم به نوبه ی خودم به همه این مرجع رو تبریک میگم و امیدوارم دست همه مراجع رو از پشت ببنده Wink

پاسخ
چشم.فقط یه گوش زد بود که بدونه ما --- نیستیم و میدونیم که هیچی بلد نیست.

از این به بعد اگه کمکی از من بر بیاد نسبت به تجربه ام کوتاهی نمیکنم دوست عزیز
پاسخ
صفحه‌ها (2):